Niebieski ekran po włączeniu komputera

Wczoraj z rana komputer mi śmigał normalnie bez żadnego szwanku i nie było z nim żadnych problemów do czasu gdy kompa ponownie włączyłem po 17.00 okazało się że podczas włączenia systemu kiedy już pojawia się pasek ładowania windows’a nagle po pewnym momencie się zatrzymał i wyskoczył niebieski ekran dosłownie na 1 sekundę który zaraz znika tak że nie zdążę nic przeczytać i komp się restartuje do teraz jest tak cały czas. Jedynie co działa to tryb awaryjny i kolejne dwa tryby z obsługą sieci i ten ostatni bo już sobie zapomniałem. W trybie awaryjnym wszystko mi działa lecz co było dziwne przeszłem na 2 system po restarcie bo miałem kompa podzielonego na dwie partycje i na tym drugim systemie wszystko działa normalnie a na 1 nie działa tylko system awaryjny. Z rana nic nie instalowałem tylko przeglądałem neta i Youtube. W czym jest problem?

STOP 0x000000ED (0x89B26C00,0xc0000006,0x00000000,0x00000000)

A sprawdzałeś przywracanie systemu z trybu awaryjnego do dnia kiedy było ok?

Jak właczam tryb awaryjny to tez Niebieski ekran

Uruchom konsole odzyskiwania i wpisz:

jak uruchomic konsole odzyskiwania ??

Odpalasz kompa z płytki z XP i wciskasz r na samym początku, zaraz po załadowaniu plików instalatora.

a jesli nie mam plytki z win xp

W rakim razie możesz pożyczyć od sąsiada/kolegi/kogoś z rodziny/pobrać z torrentów - możliwości jest wiele. Możesz równie dobrze skorzystać z tego: www.fixitpc.pl/picasso/download/Konsola(fixitpc.pl.iso. Jest to iso konsoli odzyskiwania wykrojonej z płytki z Windowsem.