Niebieski Ekran podczas grania w GTA SA

Witam! !!

Chodzi o to że gdy gram w GTA SA ostatnio mam coś takiego, że po jakimś czasie ( czasem po 5 minutach, a czasem po 2 godzinach ) pojawia mi się niebieski ekran z jakimiś napisami ( jak mi się uda to dam screen, ale będzie aparatem robiony ) i zaczyna się zrzucanie pamięci fizycznej na twardy dysk czy coś takiego.

Proszę o pomoc, czy to wina karty graficznej, ale mam nadzieje, że nie i jak wiecie co z tym zrobić to proszę o napisanie.

Pozdrawiam

K2SWDN

Ekran, który Ci się pojawia to tzw. BSOD (Blue Screen of Death). Dotyczy on konfliktu sprzętowego lub uszkodzonego sterownika, danego podzespołu. Jeżeli instalowałeś ostatnio jakieś sterowniki, to wróć do poprzednich. Jeżeli masz podkręcone podzespoły, to spróbuj uruchomić grę na fabrycznych ustawieniach podzespołów. Napisz jaki masz komputer (procesor, karta graficzna, pamięć ram, płyta główna, dysk twardy i zasilacz)

pozdrawiam

a mógłbyś jakoś raźniej mi to wytłumaczyć, ponieważ nie wiem dokładnie o co chodzi a tu masz to co chciałeś procesor : AMD athlon XP 2000+ 1.67GHz i 768 Ram tą płyte główną, dysk twardy i zasilacz nie wiem gdzie sprawdzić

P.S jeżeli to jakoś pomoże to w GTA SA instalowałem ostatnio nowe samochody i budynki oraz zmieniałem handling na drift

W takim razie, na samym początku odinstaluj i zainstaluj ponownie grę, czystą bez dodatków.

K2SWDN , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

wszystko tera działa handling mi wszystko psuł teraz mam 7 modów cleo i narazie jest dobrze temat można zamknąć