Niebieski ekran podczas ściągania BitComet'em i nie tylko

Witam, otóż mam taki problem: Gdy ściągam jakiś plik BitComet’em i zostawie go żeby sobie tam ściągało to po chwili wyskakuje taki obrazek:

bluescreenqf1.th.jpg

Jak coś robie na kompie i BitComet jest włączony to nic takiego nie wyskakuje, dopiero gdy nic sie na kompie nie dzieje to wtedy robi się takie coś. Znalazłem kilka podobnych tematów na forum i zastosowałem sie do ciekawego artykułu z tej strony: http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=104416

Zrobiłem wszystko to co było tam napisane i wklejam tu log z Microsoft Debugging Tools:

Nie wiem za bardzo czy ten plik jest od sterowników czy oprogramowania, które używam do neta, a moja karta sieciowa to D-Link AirPlus DWL-520+ Wireless PCI Adapter i do łączenia się z netem używam programu D-Link AirPlus. Ściągałem najnowsze sterowniki do mojej karty ale to nic nie dało. Błąd dalej pozostał. Co mam w końcu z tym zrobić? :frowning:

zdaje sie że miałem sten sam problem

dałem rade, a potem napisał do mnie jakis chłopak i powiedziałem mu jak to zrobiłem i jemu też juz sie tak nie pokazuje

więc tak

mój komputer/właściwości/sprzęt/menedżer urządzeń/karty sieciowe/wybierasz oby dwa, jedno sie pewnie nie zaktualizuje ale ok./aktualizuj sterownik/tak tylko tym razem/…(zalecane)

i sie jedno zaktualizuje i będzie działać

Zajrzyj tutaj

Podobny problem :slight_smile:

Pisałem już że akualizacja sterów nic nie dała. Błąd dalej pozostał.

W tym temacie co podałeś nie widzę nic wnoszącego. Nie wiem czy to coś da ale wkleję jeszcze log z HijackThis 1.99.1:

Log jest w porządku …

Dodam jeszcze, że zmiana klienta na innego nic nie dała. To samo dzieje się w uTorrent jak i w BitComet.

EDIT:

Dziś jeszcze zauważyłem, że jak włącze Stan Wsztrzymania i komp się zahibernuje i jak rusze np myszką żeby sie włączył, to zaczyna się włanczać i po chwili wyskakuje znów blue screen ale z inną treścią:

p1000497vx8.th.jpg

Zna ktoś może jakiś dobry poradnik gdzie pisze jak uaktualnić BIOS ??