NIebieski ekran pojawiajacy sie przy grach itp

Od pewnego czasu pojawia mi się niebieski ekran. Ekran pojawia mi sie podczas grania w gry, słchania muzyki itp. Wiem o tym że były takie tematy ale chyba każdy błąd jest inny i potrzebuje innej pomocy. Słyszałem, że trzeba zrobić cos z MiniDumpem, więc wkleiłem to co większośc kazała, o to ten raport:

Nie wiem co z tym zrobić, oddawałem kompa do serwisu ale nic nie zdziałało:/ . Co w tej sytuacji mam zrobić?? Proszę o porady!

daniellionio proszę zatytułować temat konkretnie i obejmować wszelkie logi znacznikami.

Wiem, że to zabrzmi śmiesznie,ale mi pomogło, gdy miałem bardzo podobny problem. Dociśnij kabel od monitora…

Hmm a ja też miałem ostatnio blue screena “Zrzucanie pamięci fizycznej bla bla bla :slight_smile:” i pomogło zwyczajne włączenie skan disk z opcją auto naprawy z tym że błąd był na 2 partycji tego samego dysku - po skanie c: nic sie nie zmieniło. Więc proponuje żebyś przeskanował dyski - wszystkie

czy pamięć wirtualna jest ustawiona?

no i oczywiście sterowniki , zasilacz-jaki

sterowniki wszystkie orginalne ze sprzetem(komp niedawno kupiony), zasilacz-jaki??chodzi o co?? Jak ma być pamięc ustawiona??

pamięć wirtualna-panel sterowania,system,zaawansowane,efekty

wizualne…,zawansowane,pamięć wirtualna,zmień

powinno być 1,5 raza posiadanej pamięci

np . przy 512 - 756

-a zasilaca jaki typ,moc-przejrzyj tematy na forum-jest ich wiele

jezeli ustawiłem na 1536, to jest dobrze??