Niebieski ekran - Pomocy

Witam, piszę z mojego tableta gdyż komputer…

Nie działa.

Wyskakuje smutna minka, opis i jaki to jest błąd, lecz po chwili odpala się diagnoza i mówi że “złe uruchomienie kompa”.

Okwj, klikam uruchom ponownie… To samo.

Wyskakują mi opcje “naprawy”. Niestety martwię się że zepsuje się cos w komputerze.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Tak… treść błędu by nam zdecydowanie pomogła.

Matko, zapomniałem napisa… Moj blad oto numer bledu: 0xc0000142.

Pozdrawiam

http://forum.dobreprogramy.pl/aplikacja-nie-została-właściwie-uruchomiona-0xc0000142-t462216/

 

http://forum.dobreprogramy.pl/w-jaki-spos%C3%B3b-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-temat-dotycz%C4%85cy-blue-screen-of-death-bsod-zwanym-potocznie-niebieskim-ekranem-%C5%9Bmierci-t503813/

Zaczęło się to wczoraj po instalacji 360 total seciurity. Martwię się że usunął coś z autostartu…

A zainstalowac nic nie zainstaluje bo przeciez siengo nie da wlaczyc…

Dodam tez ze po zebraniu informacji wylacza sie ta smutna minka i pojawia ze nie zostal poprawnie uruchomiony. Mam do wyboru tam tez opcje zaawansowane, i tam jest mozliwosx naprawienia.

Okej, kliknalem aby podczas startu sie naprawil… Czekam na rezultaty.

Niestety powyzsza proba nie zadzialala :frowning:

Pozdrawiam.

Masz 1 antywirus czy jeszcze jakiś inny?

 

Sprobuj odinstalowac ten pakiet zabezpieczający w Trybie Awaryjnym

McAfee i tego ze przedwczoraj 360…

Aktualnie komputer się “odświeża”.

Komputer po odświeżeniu, wydaje się że dobrze idzie.

Od strony technicznej w przypadku niektórych programów jest to teoretycznie możliwe, ale nie jest zalecane z punktu widzenia stabilności i wydajności systemu operacyjnego. Obecność dwóch programów antywirusowych może powodować konflikty w systemie i znacząco spowolnić pracę komputera. 

 

nie potrzeba Ci 2 pakietów zabezpieczających. wystarczy JEDEN, ale dobry :slight_smile:

 

W innych przypadkach - jeśli chcesz używać 2 silników dla spotęgowania ochrony, możesz skorzystać np. z 

Ashampoo Anti-Virus (który używa silnika Bit Defender i Emsisoft)