Niebieski ekran, problem z komputerem

A więc tak: od dłuższego czasu mam tzw. blue screen. Na początku podejrzewałem karte graficzną, gdyż błąd na blue screenie dotyczył pliku nv4_disp.dll, wiec kupiłem nową karte graficzną (GF 7600GS). Jednak to nie pomogło… problem wystepuje nadal :frowning: głównie podczas wyłączania gry bądź grania w cos(generalnie duże przeciążenie)… parametry mojego komputera + zdjecie blue screena jezeli to pomoże:

Plyta glowna: MSI K8T Neo Series

Procesor: Sempron 64 3000+

Pamięć ram: 512ddr @ 266MHz

Karta graficzna: Galaxy GeForce7600GS

Zasilacz: 400W Q-tec

http://img177.imageshack.us/img177/3083/dscf0436kd9.jpg

=========================

Większego obrazka nie było ??

monczkin

sterowniki od karty graficznej się sypią a wskazuje na to plik nv4_disp.dll zainstaluj inne, ale najpierw odinstaluj w ten spsób.

Sprawdz chłodzenie na karcie,przepływ powietrza w obudowie,zasilacz - może nie uciągac takiej karty,spisz kody błędów po wyrazie stop,przy pomocy google można znaleśc,co one oznaczają,a na 100% na stronach Microsoftu,szukaj w bazie wiedzy MS,zainstaluj inne sterowniki grafiki i pograj na nich

dziwne, sterowniki mam z plyty cd dodanej do karty… powinny dzialac… Anyway ma ktos moze taka sama karte? I jakich sterownikow uzywacie? ja mam 91.37

a co do podejrzen o karte. Z poprzednią mialem to samo :S czyli to nie wina karty…

Tele proszę nazwać temat konkretnie i poprawić błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Proszę to poprawić, inaczej temat zostanie usunięty.

odinstaluj sterowniki i zainslauj inne stery np starsze, jaką masz płyte główną z jakim Chipsetem :?:

ja kiedys mialem tak samo i niedało się tego usunąć aż musiałem zformatować dysk i zainstalować winka tobie radze to samo :wink:

mianowicie mam ten sam problem .Ściągnęłam ten program windbg i tam wyskoczyła mi cała strona jakiś napisów a kod który jest potrzebny brzmi:Probably caused by:Unknown_Image(ANALISYS_INCONCLUSIVE) to chyba nie jest to co wam jest potrzebne.Nie mam pojęcia co mam z tym zrobić ,do tego nie znam się za bardzo na komputerach,a problem powtarza sie coraz częściej.Prosze o pomoc w tej sprawie.I z góry dziekuje