Niebieski ekran przy włączenniu pewnej gry

Otóż, mam taki problem. Wcześniej miałem 256MB RAM, nie dawno pożyczyłem od kumpla 512MB RAM i przy włączeniu gry silkroad online, włącza mi się taki niebieski ekran, nie pamiętam co dokładnie pisze, ale wiem, że na końcu jest “Zrzucanie pamięci fizycznej: 1,2,3…” i tak do 60 i kom się resuje, wiem, że to coś związane ze zmianą RAM, ale nie wiem co dokładnie.

Sory, że tak niedokładnie i niepofesjonalnie, ale nie znam się na tym.

Z góry dzięki za pomoc.

A czy wcześniej gdy miałeś 256 ramu owy blue-screen też wychodził?

wtk1337

Zobacz Co zrobic w przypadku pojawiania sie tzw BSOD.

Pozdrawiam

Nie, jak miałem 256 ramu owy problem się nie pojawiał, ale muszę podkreślić też, że ten problem wystepuje tylko przy jednej grze.

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 17:19

A może ktoś po ludzku napisać bardziej? Wiem, że Agaton mi wysłał i dzięki Ci za to, ale mało co z tego rozumiem.

Prawym na mój komp > właściwości > zaawansowane > uruchamianie i odzyskiwanie > odznacz przy automatycznie uruchom ponownie.

Będziesz miał czas na spisanie co jest na BSOD.

Może jeszcze tak: za

Informacje te przedstaw na Forum dp. do analizy…

Pozdrawiam

To jest pełen komunikat, który u mnie się pojawia, z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Przetestuj ram programem memtest86 znajdziesz go na http://www.dobreprogramy.pl

wtk1337

Czy zainstalowałeś program Dumpchk.exe do sprawdzania pliku zrzutu pamięci ? - jeżeli nie , to zapoznaj się z tą stroną

Masz tam opis jak zainstalować i użyć narzędzia, w celu sprawdzenia poprawności zrzutu. Możesz też cofnąć się do linka, który podałem Ci w piewszym poście - tam zastosowanie narzędzia, jest być może trochę jaśniej opisane.

Pozdrawiam