Niebieski ekran śmierci

Mój problem to niebieski ekran smierci, pojawia sie coraz czesciej czegokolwiek nie robie, ostatnio podczas odtwarzania filmu w WMP 11, wie ktos moze czym to spowodowane i jak temu zaradzic.

Zdjęcie jesli komus pomoze: p1100131.th.jpg

Odczytaj plik .dmp http://www.hotfix.pl/bluescreen-bsod-sz … mp-a17.htm przeskanuj także system pod kątem wirusów…

Jkis wirus lub masz cos z sprzetem jak tak bedziesz mial co dziennie po formatowaniu masz pewnie plyte glowna zjeba_a ja tak mialem ale co dziennie po formatowaniu(24h) i dałem do naprawy niewiedzili co to jest nawet ;d(sklep-sferis)jeszcze musialem zaplacic za ich bład i ja juz to wiedzialem ze plyta gl jest zj …

a czy mozna to jakos naprawic za pomoca ComboFix bo w Minidump nie mam zrzutow akurat tych błędow ktore mi sie pojawaialy w ostatnim czasie tylko jakies z początku grudnia ;/

Odradzam combofix’a! To jest program, który może narobić dość wiele szkód co może zaowocowac tym, że większość funkcji w windowsie przestanie działać. Może zróbmy tak, że najpierw przeskanuj komputer programem malware bytes anty malware. Jeżeli program znajdzie infekcje, pousuwaj je i sprawdź czy już wszystko będzie ok wykonując czynności podczas których błąd pojawia się… Jeżeli nic to nie da, wykonaj tak jak pisałem naprawę systemu…