Niebieski ekran spowodował atkkbnt.sys, jak temu zaradzić?

Mam problem z niebieskim ekranem wyskakuje mi on podczas grania, a następnie res komputera. Doszedłem do tego ze problem spowodował o to ten plik "atkkbnt.sys " jest to plik ASUS’a. Wiec jak wiem z jakiego powodu pokazuje się niebieski ekran to jakie mam działania poczynić aby wszystko było dobrze, proszę o pomoc.

Kod błędu chociaż z tego bsoda podaj… a skoro wiesz co to za plik, to możesz spróbować go usunąć/odinstalować na początek.

Plik asusa? a jakie oprogramowanie z płytki masz zainstalowane? wystarczą z reguły sterowniki do karty graficznej i nic więcej. I w zależności co masz zainstalowane od Asusa to można by niepotrzebne oprogramowanie usunąć. Atkkbnt.sys :arrow: http://dllinfo.dll-free-download.org/a/ … t.sys.html tu masz trochę o tym pliku. Ja np mam płytę główną ASUSA i takiego pliku na dysku systemowym nie mam. Niekoniecznie wydaje się ważny.

ewentualnie możesz zdefragmentować pliki systemowe programem Page Defrag -> drugi link od góry w google. Uruchamiasz program i zaznaczasz kółeczko przy DEFRAGMENT AT NEXT BOOT > OK i restartujesz kompa. Możesz zdefragmentować dysk programem Defraggler. Przeczyścić rejestr programem Wise Registry Cleaner :slight_smile: