Niebieskie ekrany przed logowaniem

Mam wielki problem, piszę z trybu awaryjnego. Otóż trzy dni temu robiłem format bo zamykało co chwilę internet explorer.

A dziś włączzam kompa loguję się i nagle pojawia się niebieski ekran z komunikatem na górze.

STOP 0X000021A (Błąd krytyczny systemu) Proces systemowy Windows Subsystem zakończył się niespodziewanie ze stanem 0xc0000005 (0x75e6cc08 0x006eee40) System windwos został zamknięty.

Uruchomiłem ponownie kompa i wyskoczył przed logowaniem taki sam ekran tylko że w nawiasie był inny kod błędu (0xe2cbt00a 0x006ee1f0)

Uruchomiłem jeszcze raz tylko że tym raze zamiast proces systemowy windows subsytem pojawiło się że proces Windows Logon proces sie zakończył i kod błędu - początek taki sam ale w nawiasie (0x0000000 0x0000000 ) - siedem albo szesc zer chyba.

Proszę o pomoc i poradę bo nie bede robić co 3 dni formata, a w sobote i niedziele komp nie był używany.

no zwykły blue screen of death;] - poszukaj na google mi sie udalo znaleźć to Tobie tez pewnie sie uda;] moze byc wiele przyczyn, jednej osobie pomoglo przełożenie ramu innej format a jescze innej nakładka xp ;] pokombinuj ;]

Ram mam jedna kość 512 w pierwszym slocie a 256 w drugim, płyta głowna gigabyte z zintegrowaną kartą grafiki geforce 6100 256 mb pci.

Trzy dni temu robiłem format i co to dało ?? Znaczy że co pare dni mam robić formata bo są blue screeny ?

Może dysk pada wprawdzie mam rok go wiec jest nowy 40 gb samsung sp0411 n a drugi mam kieszeniowy 80 gb - wdc wb 800bb-00jhcc0

nie załamuj sie - często jest tak że po formacie i wgraniu systemu pojawia sie wiele problemów.

Nie wiem co może być tego przyczyną ale czasami windows potrafi sie źle zainstalować i strasznie sypie błędami - zrób jeszcze raz formata może sie poprawi

ja miałem już parę przygód z blue screenem:

pierwszy przypadek był spowodowany starą /nie stabilną wersją biosa/ po update BIOS wszystko idealnie zaczęło działać /ale to było na starym kompie/

drugi przypadek był spowodowany po świeżo wgranym systemie i ponowny format pomógł

trzeci przypadek miał miejsce kiedy to po wymianie płyty głównej na nową /starą wykończyła burza/ po instalacji sterowników z załączonego CD i po uruchomieniu np. winampa komp się zawieszał a po chwili pojawiał się ów blue screen- jak ustaliłem później /pomogły mi w tym google/ przyczyna były stare -niestabilne sterowniki od karty dźwiękowej realtek -ściągłem nowe stery i wszystko działa poprawnie po dzień dzisiejszy

Podsumowując - przyczyn blue screenów może być naprawdę wiele

wina może stać zarówno po stronie oprogramowania lub samego sprzętu

co do sprzętu to RAM może sie sypać bądź grafika - jest wiele mozliwości

warto przetestować te podzespoły

nie poddawaj się i szukaj a napewno znajdziesz rozwiązanie

Pozdrawiam