Niebieskie okno przy starcie - error

Pojawił się problem i system zostanie zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera

Taki komunikat na niebieskim tle pojawia się przy starcie, zanim ukaże się logo win xp przy logowaniu. I tak jest za każdym razem. Kolega dostał XP już zainstalowanego ze sklepu, więc nie ma na CD. I nagle taki zonk. ja bym uruchomił konsolę naprawy z płytki i spróbował coś tam zrobić chkdsk-iem… Tak czy inaczej nie udam się do niego, bo fizycznie nie mam teraz takiej możlwiości i muszę go poinstruować przez telefon

Jest jakaś inna metoda? Czy będzie musiał lecieć do sklepu :expressionless:

To kolega ma pirata jak nic :roll:

Skoro instalują piraty, to niech sobie je naprawiają ;]

Dokładnie jaki komunikat.

Najlepiej to niech z nim leci do serwisu.

No co za nieukład ;/

Powiedział mu w sklepie, że to jest wersja OEM, a za płytkę musiałby dopłacić :expressionless:

Poczytaj i Tutaj może te tematy ci w czymś pomogą

Czyli co - najlepiej niby czysty, gruntowny format :expressionless:

Powiedz koledze by jeszcze poszedł gdzieś do znajomego podłączyć swojego twardziela i zrobić scandika

No oki, powiem mu :expressionless:

Ale czemu sprzedawca zrobił taki wałek ;/

Złączono Posta : 07.07.2005 (Czw) 15:33

Jest napisane oprócz tego jeszcze

UNMOUNTABLE BOOT VOLUME

:expressionless:

mialem cos takiego dzisiaj po ktoryms windows updacie ale bledu nieprzeczytalem bo blyskawicznie sie znikal i restartowal komp. nietrzeba za to sie pozbywac 3/4 juz zapisanych rzeczy w rejestrze menu start sejow z gier w documents and setings itd. Odpalamy boot cd windows xp. jak sie zaladuje i mamy do wyboru press costam to set up, r to repair f3 to quit to dajemy “to cos” co nas przekeruje do setupu nastepnie jak nam sie pokaze istniejaca instalacja windows wtedy klikamy repair i system podmienia zmienione pliki na defaultowe i jak jakichs niema to kopiuje je jeszcze raz. setup niestety jest minimalnie krotszy od zwyklej instalacji ale sporo mozna odratowac. Zaraz bede musial to zrobic jeszcze raz bo szczepionka na sassery gdaty mi taka kupe w kompie zrobila ze sie nieda zalogowac. zalacza sie passlo loguje sie i logoutuje natychmiast tak samo w safe mode jak i w normal. normalnie skurw**now pozabijam i zasypie ich kur**mi na maila

Nie kombinujcie tylko niech leci z nim do sklepu,bo to może być coś z dyskiem,taśmą,płytą.

pirat na pewno . Format i kupic orginal :smiley: