Niebieskie paski podczas formatowanie dysku

Witam.

Jakiś czas temu postanowiłem sformatować komputer. Na początku 64 bitowy system ściągnąłem z internetu (zgubiłem płytę) i posługując się różnymi poradnikami próbowałem zainstalować go na pendrive. Wszystko szło dobrze do czasu formatowania. Po kilkunastu próbach włączenia instalatora z pendrive’a ukazał mi się ekran ładowania Windowsa, niestety, gdy już myślałem, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ukazał mi się taki obraz: http://i.imgur.com/oVp5jVR.jpg

Kolejne próby nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, dlatego postanowiłem to olać.

Od tego czasu minęły ok. 2 miesiące, a mój komputer zaczął coraz bardziej “zamulać”, więc pożyczyłem od znajomego oryginalną płytę z Windowsem, i co? To samo co wcześniej, niebieski ekran. Czekałem pół godziny z nadzieją, że to po prostu się instaluje/ładuje, ale nic od tego momentu się nie zmieniło, dlatego postanowiłem napisać tutaj z prośbą o pomoc.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

Sprawdź dysk twardy. Jak to zrobić patrz post zatytułowany" wolno działajacy komputer "

http://i.imgur.com/0BEX5Bg.png

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Hej,

Dysk jest w dobrej kondycji, więc to raczej nie jego wina.

Pozdrawiam,

Dimatheus