Niechce mi ściągać plików z uTorrenta

Cześć więc mam następujący problem:

Uzywam do ściągania plików program uTorrent wersje 1.8.2 przez ostatnie 1-2 lata ściągał mi bez zarzutu aż tu nagle niewiem dlaczego przestały mi sie pobierać filmy,gry itp. więc odinstalowuje i instaluje jeszcze raz i w tym jest problem jak ściągam go i chcem go instalować to nic mi się nie pojawia gdzie mam go zainstalować niewiem dlaczego klikam na plik który mi się ściągnął i odrazu się włancza uTorrent bez żadnej instalacji czy ktoś mi może w tej sprawie pomóc będę dozgonnie wdzięczny

P.S : Z niecierpliwością czekam na odpowiedz :smiley:

Usuń dokładnie utorrenta:

Odinstaluj program,

Restart komputera,

Menu Start->Uruchom->wpisuesz regedit ->Edycja->znajdź, znajdź następny, wpisujesz utorrent i usuwasz co związane z programem.

Menu Start->Wyszukaj wpisujesz-> utorrent i usuwasz co związane z programem.

Czyścisz komputer http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567

Ponownie instalujesz program.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw, OTy kosmos.JNJN

Raczej bym stawiał na to że ratio ci spadło i ktoś z adminów z torrentów jakie pobierasz (serwisu) zablokował Cię

Zobacz czy inne programy działają do wymiany plików np emule itp itd

No właśnie inne programy niestety nie działają niewiem dlaczego czy ktoś mi może pomóc

Chillout dzięki za pomoc ale niepomogło ale ten program do czyszczenia kompa jest dobry i nic się ponim nie stanie??

demkow ,

Byłeś proszony o zmianę tytułu na konkretny - obecny tytuł nie spełnia tych kryteriów.

Dostosuj - więcej uwag nie będzie. TEMAT POMOCNY

Program jest bezpieczny.

W tej sprawie porozmawiał był z administratorem sieci lub usługodawcą.

Jeden albo drugi wyjaśni Ci w czym problem tkwi.

Ok no to ja się spytam typa który zarządza internetem

I mam jeszcze jedno pytanko jak wchodzę:

Menu Start->Wyszukaj wpisujesz->utorrent i tam mi wyskakuje :

System Windows nie może odnaleść pliku “uTorrent”.Upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.Aby wyszukać plik kliknij przycisk start a nastepnie kliknij polecenie wyszukaj

Czy ktoś jeszcze może mi pomóc

Dodane 17.02.2009 (Wt) 15:27

Aha już wiem oco z tym portem chodzi ale nie wiem dlaczego jak ściągam torenta ze stronki http://www.torenty.org to jak zawsze miałem otworzyć plik przez Utorrent to teraz mi go niewyszukuje a nadal go nie mogę zainstalować użyłem tego programu do wyczyszczenie ale nic aha i z tym portem to jest tak ze wchodzę w Utorrenta i daje na Sprawdź przekierowanie portu to mi pisze:

Welcome to the µTorrent Port Checker.

A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.

Checking port 27075 on 62.111.211.254…

Error! Port 27075 does not appear to be open.

Please see http://www.portforward.com for more information about how to map a port.

Please make absolutely sure that PeerGuardian2 or Protowall is allowing utorrent.com (72.20.34.145) in either of those programs. Those of you using ipfilter.dat should make sure the list does not include the website’s IP. After making sure of this, re-run this test by refreshing the page (F5).

Niewiem oco w tym chodzi mógłby mi ktoś powiedzieć prosze

Dodane 17.02.2009 (Wt) 15:33

Admin czy może być taki temat??

Porty masz po blokowane przez administratora.

Przejrzyj tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tall+5.2.0 i poszukaj pozostałości po utorrent.

Dobrze przejrzałem rejestr? Polecenie regedit jak napisałem wyżej? Jeszcze raz zobacz.

I jeszcze raz przeczyść komputer Ccleanerem. (link wyżej)

Jak napisałeś porty mam poblokowane przez administratora czyli będę musiał do niego się przejść (bo mam niedaleko) i sie go zapytam i zaraz będę ściągał ten 2 program i zobacze co wykaże napisze ze jakiś czas :wink:

Dodane 19.02.2009 (Cz) 0:45

Przeczyścilem kompa tymi 2 programamy i nic jeszcze raz przejrzałem regedit ale nic :frowning: :frowning: :frowning:

Dodane 23.02.2009 (Pn) 0:56

Ściągnełem sobie Kasperskiego i chyba podziałał bo mi się wydaje że to był wirus ale nadal niemoge ściągać niz z Utorrenta ani z BearShara niewiem co mam zrobić:(

Dodane 25.02.2009 (Śr) 12:56

Czy wiecie jak skonfigurować KISa bardzo proszę o odpowiedz

Dodane 27.02.2009 (Pt) 15:58

Ej ktoś mi w ogóle odpisze mi się wydaje że przez Service Pack 3 który instalowałem do Windowsa zrobił mi takie zamieszanie :-x