Niechciacny avg firewall

Witam, mam problem z Avg Firewallem. Zainstalowałem całego AVG wraz z firewallem lecz za jakiś czas usunąłem, a w zaporze systemu windows non stop pisze: Program AVG Firewall jest obecnie włączony…

Jak mam się tego pozbyć?

Z góry dziękuję.

Spróbuj - start-wyszukaj(lupa)-pliki i foldery-zaznacz szukanie w ukrytych folderach-wpisz nazwę-avg-i wywal wszystko co znajdziesz.

Eh nic to nie dało, usunąłem kilka plików ale dalej pisze że używam AVG Firewalla, nie wiem nawet jak mam to wyłączyć, nie mogę włączyć innego który jest mi bardziej potrzebny…

Do całkowitego usunięcia AVG z komputera użyj narzędzia [AVGremover](http://www.avg.com/filedir/util/avg_arm_sup _____.dir/avgremover.exe). Całą operację najlepiej wykonać w trybie awaryjnym windows.

Następnie przeczyść dokładnie rejestr programem RegSupreme.

Zrobiłem tak jak mi mówiłeś, w trybiue awaryjnym. Lecz dalej mi się wyświetla że program AVG Firewall jest włączony… :frowning:

viewtopic.php?f=2&t=218553&p=1447496#p1447496

Czyli jakie czynności mam wykonać?

Menu Start->Uruchom->Wpisujesz Regedit

Edycja->Znajdź, znajdź natępny->Wpisujesz AVG i usuwasz (tylko ostrożnie, usuwaj tylko to co jest związane z tym programem.)

Na koniec przeczyść rejestr programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567 -opcja rejestr.

Restart komputera.

To nic nie pomoże, przecież smiley zastosował już AVGremover. To nie pozostałości AVG w rejestrze powodują jego wyświetlanie przez Windows. To Windows zapisuje te ustawienia w C:\WINDOWS\system32\wbem\Repository.