Niechciana wyszukiwarka w Firefox oraz błąd z problemem BrowserAir Browser

**Witam, **
**Pojawił się u mnie problem wczoraj, kiedy to pobierając istotną dla mnie rzecz, skorzystałem z wadliwego linka, po czym zaczęło napływać kilka niechciany programów(szkodliwych) na pulpit, ale system się bronił przy udziale programu IObit Malware Fighter przez co w porę uporałem się z zaśmiecającymi programami. Jednakże to co zdążyło się zainstalować, zostałem zmuszony wyrzucić, odinstalowując programem IObit Malware Fighter i przeskanować komputer m.in.Malwarebytes Anti-Malware. Po wszelkich działaniach została jednak niechciana wyszukiwarka w przeglądarce, pod nazwą ‘searching’. Co zmusiło mnie do odświeżenia Firefoxa(zresetowania). Wczoraj zadziałało, co miało - zniknęło, mogłem korzystać przez resztę wieczoru w spokoju. Dziś jednakże przy włączeniu kompa, po wyświetleniu się pulpitu zaraz wyskoczyła informacja, iż Program BrowserAir installer przestał działać. Co dziwne, wczoraj nigdzie nie znalazłem czegoś takiego w panelu sterowania, ani gdzieś pod ręką, więc po prostu pojawił się nowy problem. Dodam jeszcze, że chcąc zgrać sobie też coś na pendrive, umieszczając pena w panelu USB, pojawił mi się Blue Screen przy pierwszy razie oraz kiedy to spróbowałem po ponownym uruchomieniu drugi raz. **
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu :slight_smile:

zamieść post w dziale : Bezpieczeństwo i zamieść tam wymagane logi https://forum.dobreprogramy.pl/t/raport-obowiazkowy-farbar-recovery-scan-tool/511269