Niechciane okienko w Gadu-Gadu

Raz na dobę gdy uruchamiam Gadu-Gadu to ukazuje się takie okienko reklamowe. Czy istnieje jakaś możliwość aby pozbyć się tej przywary? Dziękuję !!

A możesz dać screena tego niechcianego okienka?

To jest reklama pop-up. Zgodnie z licencją programu nie można jej usunąć legalnie. Dlatego jedynym wyjściem jest alternatywny komunikator obsługujący sieć GG.

Ten program lamie warunki licencji (bezpłatna - adware) tego komunikatora!

Adrianek, zdecydowanie idz za rada VPN.

63dn4rz, zapoznaj się z regulaminem forum! Nie pochwalamy piractwa w żadnej postaci.

63dn4rz - wielkie dzięki! !!

Pewnie post przede mną też pójdzie do usunięcia. Co do reklam to nie znam zapisu w regulaminie i jeszcze nie wiem jak działa baner killer dla gg. Czy skoro używasz gg to masz obowiązek oglądać reklamy czy po prostu Twój program ma je ściągnąć?? I czy banner killer usuwa pobieranie reklam czy tylko wyświetlanie. W tlenie np. wtyczka, która “usuwa” reklamy tak naprawdę jedynie ich nie wyświetla, pobierane są a co ja z nimi zrobię to moja sprawa (tak chyba wyglądało ominięcie regulaminu tlena, możliwe, że go zmienili).

popatrz się, Marcin511 , przyjacielu popatrz się na screena w tym linku.

naprawdę usuwa reklamy.

rwid7kidj usunąć reklamy a je ukryć to duża różnica. Ja nie pisałem o usunięciu reklam tylko o usunięciu ich pobierania. Jak pisalem w tlenie wtyczka ukrywa reklamy. Sam program natomiast je pobiera. Co do Banner Killera dla GG nie wiem jak to jest. Czy po prostu program jest “hackowany” tak aby nie pobierał reklam i ich nie wyświetlał czy tylko tak, że program je pobiera ale nie wyświetla.

Przydałby się jeszcze taki Banner-Killer ale do Opery i Internet Explorer, tam też tych okienek reklamowych za dużo.

Do opery można samemu dodać. Tylko trzeba wiedzieć gdzie. Co do IE to nie wiem. W firefoksie jest AdBlock.

W tlenie , GG wyskakują okienka pop-up , gdyż komunikatory są na licencji adware . Masz okienko , naciskasz ZAMKNIJ i po krzyku .

W AQQ 2.x nie ma reklamy pop-up! Są tylko maksymalnie 2 bannery.

Znalazłem sposób na blokadę reklam we wszystkich przeglądarkach WWW - zainstalowałem ponownie paczkę Nortonów - Norton System Works i Norton Internet Security 2007, włączyłem Blokadę Reklam i po kłopocie. Norton Internet Security z 2008 i 2009 r nie ma tej funkcji.

Kaspersky 2008 i 2009 też tak mają. Kerio Firewall też tak może.

Wreszcie mam czyściutko, żadnych reklam, migającego i skakającego draństwa i to na wszystkich przeglądarkach www. Załatwił to programik Ad Muncher 4.72.30400. Naprawdę dobra rzecz, rejestracja, aktualizacja na bieżąco i jest fajnie. Norton jednak wszystkiego nie usuwał.