Niechciane programy?

Witam. Proszę o pomoc.

Już od jakiegoś czasu komp mi chodzi jakby chciał a nie mógł. Wydaje mi się, że mam pouruchamiane jakieś niechciane programy, które robią mi bajzel na kompie, programy takie jak np. Ad-Aware, Spybot S&D, eTrust nic nie wykrywają. Szczerze, to na kompach znam się tyle co nic i nie chcę usunąć czegoś potrzebnego. Dlatego bardzo proszę o przeglądnięcie loga i może zaradzenie czegoś. Mam nadzieję, że dobrą rzecz wkleję. Z góry dziękuję za pomoc.

Czysto.

:arrow: Optymalizacja systemu windows Xp.

Masz 2 AV … ? Avasta i eTrust … ? jak tak to jeden wywal.

Dzięki serdeczne.

A jeśli jeszcze można spytać czy wśród tych procesów co mi pokazuje menedżer zadań jest jakiś syf? Bo jakoś wydaje mi się, że coś tu jest za dużo tego wszystkiego :slight_smile: Oprócz oczywistych nazw, które wiem za jakie programy odpowiadają są jeszcze takie:

iSafe.exe, wuauclt.exe, ashServ.exe, Lsass.exe, spoolsv.exe, VetMsg.exe, services.exe, CAVTray.exe, csrss.exe, alg.exe, Amoumain.exe, lic98rmt.exe, CAVRid.exe, nvsvc32.exe, ashWebSv.exe, wdfmgr.exe, LogWatNT.exe, winlogon.exe, ashMaiSv.exe, smss.exe, aswUpdSv.exe ...

Nie wiem czy czasem nie powinienem osobnego tematu założyć, no ale trudno - może nikt mnie nie okrzyczy. :slight_smile:

Aha no i jeszcze jeden ważny chyba objaw, przy starcie systemu zawsze mi się otwiera folder C:\WINDOWS\system32.

Przepraszam za zawracanie głowy i za to jeśli post jest mało czytelny.

Dzięki za spojrzenie bardziej fachowym okiem. Pozdrawiam.

W procesach nie ma nic niepokojącego. Większość od obu AV. Jeśli chcesz się o jakimś procesie więcej dowiedzieć wejdź TU.

Proponuję zrobić co Myszak poleca :slight_smile:

Dzięki