Niechciane reklamy na stronie www


(Biuro) #1

Witam,

Od pewnego czasu na mojej stronie wyskakują reklamy flash, na środku witryny. Na początku myślałem, że to ze strony hostingu, a potem po zapytaniu dowiedziałem się o tzw. "niechcianych reklamach". Admin hostingu powiedział, że to może być np z galerii czy liczników, ale nie przypominam sobie, żebym kiedyś robił jakieś galerie, a z liczników mam tylko stat4u i stat24. Nie wiem kompletnie co robić, ponieważ nie będę usuwał po kolei wszystkich rzeczy i sprawdzał czy właśnie ta rzecz powodowała te reklamy .. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego ?

Pozdrawiam ;]


(Czesni K) #2

Nie wiem czy znajdziesz jasnowidza na tym forum.... Podaj adres lub kod! Ja sprawdziłbym po prostu wszystkie dodatki :smiley:

Ps. Jest taki dodatek do FF- Adblock Plus do usuwania niechcianych reklam po stronie klienta, lecz posiada możliwość wyświetlenia listy (z wszystkimi grafikami, skryptami, ramkami). Więc to jedynie kwestia minut znalezienie winowajcy owej reklamy.


(Irekxara) #3
stat24.

poczytaj ich regulamin, od kilku miesiecy sie zmienił i maja prawo do publikacji raz dziennie reklamę na stronie na której jest ich "licznik" :wink:

(oczywiscie mowa o bezplatnych statystykach)


(M@ster) #4

Polecam google analitics. Dużo większe możliwości, żadnego buttona na stronie, żadnych reklam :).


(athei) #5

Pamiętaj że używając stat24 czy google analytics, ilość odwiedzin strony nie musi być rzetelna, adblock potrafi zablokować skrypty statystyk.