Niechciane reklamy na stronie www

Witam,

Od pewnego czasu na mojej stronie wyskakują reklamy flash, na środku witryny. Na początku myślałem, że to ze strony hostingu, a potem po zapytaniu dowiedziałem się o tzw. “niechcianych reklamach”. Admin hostingu powiedział, że to może być np z galerii czy liczników, ale nie przypominam sobie, żebym kiedyś robił jakieś galerie, a z liczników mam tylko stat4u i stat24. Nie wiem kompletnie co robić, ponieważ nie będę usuwał po kolei wszystkich rzeczy i sprawdzał czy właśnie ta rzecz powodowała te reklamy … Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego ?

Pozdrawiam ;]

Nie wiem czy znajdziesz jasnowidza na tym forum… Podaj adres lub kod! Ja sprawdziłbym po prostu wszystkie dodatki :smiley:

Ps. Jest taki dodatek do FF- Adblock Plus do usuwania niechcianych reklam po stronie klienta, lecz posiada możliwość wyświetlenia listy (z wszystkimi grafikami, skryptami, ramkami). Więc to jedynie kwestia minut znalezienie winowajcy owej reklamy.

stat24.

poczytaj ich regulamin, od kilku miesiecy sie zmienił i maja prawo do publikacji raz dziennie reklamę na stronie na której jest ich “licznik” :wink:

(oczywiscie mowa o bezplatnych statystykach)

Polecam google analitics. Dużo większe możliwości, żadnego buttona na stronie, żadnych reklam :).

Pamiętaj że używając stat24 czy google analytics, ilość odwiedzin strony nie musi być rzetelna, adblock potrafi zablokować skrypty statystyk.