Niechciany dodatek, Jak pozbyć się Illimituxa?

Hej,

Brat zainstalował mi na kompie to badziewie (Illimitux) Jest to dodatek do firefoxa pozwalajacy ogladac bez limitu filmy na megavideo itp. Po pierwsze ja i tak nigdy przez to nic nie oglądałem a po drugie (i ważniejsze) ten dodatek sprawia, że nie wyświetla mi się grafika na niektórych stronach (np. hatak.pl który odwiedzam regularnie).

Samo odinstalowanie tego dodatku przez Narzędzie->dodatki nie pomaga w tej sprawie dopiero po reinstalacji firefoxa wszystko wraca do normy, grafika się wyświetla więc jest super. Ale problem wraca po ponownym uruchomieniu komputera. Illumitux sam się instaluje ponownie i znowu nie mam obrazków na hataku…

I teraz prośba o pomoc. Jak usunąć Illimituxa definitywnie? Przez start-> wyszukaj nie znajduję żadnego pliku o tej nazwie na dysku. W rejestrze też nic takiego nie widać.

Z góry dzięki za pomoc, Pozdro:)

EDIT

Ok widzę, że może z byt skomplikowanie opisałem sprawę :slight_smile: Mam więc łatwiejsze pytanie, jak definitywnie odinstalować Firefoxa? Próbowałem sposobu opisanego w Standardowej dignostyce firefoxa -> http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox ale nie pomogło ani czyszczenie rejestru ani tworzenie nowego profilu. Restart kompa i znowu firefox radośnie informuje mnie, że udało się zainstalować illimituxa… Może jakieś odzyskiwanie dysków trzeba wyłączyć?