Niechciany dodatek, Jak pozbyć się Illimituxa?


(system) #1

Hej,

Brat zainstalował mi na kompie to badziewie (Illimitux) Jest to dodatek do firefoxa pozwalajacy ogladac bez limitu filmy na megavideo itp. Po pierwsze ja i tak nigdy przez to nic nie oglądałem a po drugie (i ważniejsze) ten dodatek sprawia, że nie wyświetla mi się grafika na niektórych stronach (np. hatak.pl który odwiedzam regularnie).

Samo odinstalowanie tego dodatku przez Narzędzie->dodatki nie pomaga w tej sprawie dopiero po reinstalacji firefoxa wszystko wraca do normy, grafika się wyświetla więc jest super. Ale problem wraca po ponownym uruchomieniu komputera. Illumitux sam się instaluje ponownie i znowu nie mam obrazków na hataku....

I teraz prośba o pomoc. Jak usunąć Illimituxa definitywnie? Przez start-> wyszukaj nie znajduję żadnego pliku o tej nazwie na dysku. W rejestrze też nic takiego nie widać.

Z góry dzięki za pomoc, Pozdro:)

EDIT

Ok widzę, że może z byt skomplikowanie opisałem sprawę :slight_smile: Mam więc łatwiejsze pytanie, jak definitywnie odinstalować Firefoxa? Próbowałem sposobu opisanego w Standardowej dignostyce firefoxa -> http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D ... a:_Firefox ale nie pomogło ani czyszczenie rejestru ani tworzenie nowego profilu. Restart kompa i znowu firefox radośnie informuje mnie, że udało się zainstalować illimituxa... Może jakieś odzyskiwanie dysków trzeba wyłączyć?