Nieczysty dźwięk płynie z mojego laptopa Dell

Nie było by w tym nic dziwnego, ale dotyczy to zarówno pracy ze słuchawkami jak i bez. Dźwięk jest taki… najkrócej to opisać tak: Dźwięk jest choćby w garnku, takie lekkie echo. Nie wiem o co chodzi. W moim poprzednim lapie czegoś takiego nie miałem (te same markowe słuchawki). Co może być przyczyną? Laptop jest nowy. Dziś go kupiłem i jest tak od początku.

Może po prostu w panelu sterowania karty dźwiękowej masz ustawiony teki efekt?

słyszałem od kolegów, że jak mają za duże obciążenie systemu programami w tle to procesor nie wydala dobrego dźwięku, ale to tylko zasłyszane

W takie bujdy to chyba tylko dziecko uwierzy :stuck_out_tongue:

Przejrzyj ustawienia dźwięku, zapewne uruchomione są filtry dźwięku przestrzennego, coś na wzór tego (http://i.imgur.com/EJOual6.png - sugeruj się miejscem gdzie to się znajduje, ja mam system angielski więc dlatego taki skrin). Zaznacz ten Disable all enhancements

Może nie masz sterowników zainstalowanych? Ja tak miałem i w zależności od ustawień grał na samym niskotonowym, albo na reszcie. Doinstalowanie dellowych sterów sprawiło, że lapek zaczął to traktować jako całość i grać normalnie. Tylko, że mi chyba na słuchawkach normalnie chodziło… nie pamiętam.