Nieczytelny tekst na zdjęciu

(Krzych1242) #1

Witam!

Czy można jakoś "poprawić" zdjęcie, żeby małe litery były czytelne? Chodzi mi o taką sytuację, gdzie zdjęcie nie jest bardzo zamazane, ale tekst na zdjęciu jest za mały, żeby go odczytać.

Wrzucam zdjęcie i proszę o rady jak to odczytać:

Potrzebuję odczytać napisy na większej tablicy przy tym wjeździe nad którym znajduje się napis "DIAGNOSTYKA" (nad datą i godziną). Pewnie to niemożliwe, ale może ktoś ma jakieś sposoby...

Potrzebne mi to jest, żeby skontaktować się z właścicielem remontowanego obiektu i poinformować o fakcie, że zdjęcie jego zakładu znajduje się na stronie oszusta, który prowadzi firmę Lines-Polska (wcześniej Bartax).

Pan prowadzący tę firmę naciągnął już wielu ludzi na pieniądze (w tym mojego ojca) i potrzebne są materiały, by udowodnić że jest oszustem. Dla tych, którzy nie wierzą: TU oraz TU są tematy, w których ludzie opisują jego praktyki. W drugim temacie na drugiej stronie jest informacja o tym, że firma zmieniła nazwę na Lines.

Bardzo proszę o pomoc, bo jest to dla mnie ważne.

(Kamilmlody5) #2

Próbowałem, lecz muszę cię zmartwić, bo niestety zdjęcie jest słabej jakości. Raczej nikt ci nie pomoże, jeżeli chodzi o to zdjęcie.

(Kpc21) #3

To Pomorze czy Mazowsze?

Zdjęcie jest zbyt niskiej jakości i nawet na dużym powiększeniu nie da się odczytać napisu.

z2b76fw4ykmct36.jpg

(przemox) #4

Moi przedmówcy mają, niestety, rację. Nie da się wyciągnąć tak dużej pikselozy. Jakość zdjęcia jest bardzo niska. Takie rzeczy możliwe są chyba jedyne na filmach...

(Krzych1242) #5

Szkoda... Dzięki za pomoc.

A gościa i tak jakoś dorwę...