Nieczytelny tekst na zdjęciu

Witam!

Czy można jakoś “poprawić” zdjęcie, żeby małe litery były czytelne? Chodzi mi o taką sytuację, gdzie zdjęcie nie jest bardzo zamazane, ale tekst na zdjęciu jest za mały, żeby go odczytać.

Wrzucam zdjęcie i proszę o rady jak to odczytać:

http://www.lines-polska.pl/data/storage/attachments/56198fdc084067146d1b8ae9a1313de9.jpg

Potrzebuję odczytać napisy na większej tablicy przy tym wjeździe nad którym znajduje się napis “DIAGNOSTYKA” (nad datą i godziną). Pewnie to niemożliwe, ale może ktoś ma jakieś sposoby…

Potrzebne mi to jest, żeby skontaktować się z właścicielem remontowanego obiektu i poinformować o fakcie, że zdjęcie jego zakładu znajduje się na stronie oszusta, który prowadzi firmę Lines-Polska (wcześniej Bartax).

Pan prowadzący tę firmę naciągnął już wielu ludzi na pieniądze (w tym mojego ojca) i potrzebne są materiały, by udowodnić że jest oszustem. Dla tych, którzy nie wierzą: TU oraz TU są tematy, w których ludzie opisują jego praktyki. W drugim temacie na drugiej stronie jest informacja o tym, że firma zmieniła nazwę na Lines.

Bardzo proszę o pomoc, bo jest to dla mnie ważne.

Próbowałem, lecz muszę cię zmartwić, bo niestety zdjęcie jest słabej jakości. Raczej nikt ci nie pomoże, jeżeli chodzi o to zdjęcie.

To Pomorze czy Mazowsze?

Zdjęcie jest zbyt niskiej jakości i nawet na dużym powiększeniu nie da się odczytać napisu.

z2b76fw4ykmct36.jpg

Moi przedmówcy mają, niestety, rację. Nie da się wyciągnąć tak dużej pikselozy. Jakość zdjęcia jest bardzo niska. Takie rzeczy możliwe są chyba jedyne na filmach…

Szkoda… Dzięki za pomoc.

A gościa i tak jakoś dorwę…