Niedochodza moje wiadomosci z gg

Od 2 dni nie dochodzą moje wiadomości z gadu gadu do innych ludzi. Nie wiem co się dzieje, czasami dochodzą czasami nie. Może to dziwne, ale jak wyśle jakiś link to od tego czasu nie dochodzą wiadomości. Przeinstalowałem gg, co z tym mogę zrobić??

Pewnie dostałeś tymczasowego bana na wysyłanie wiadomości z powodu nadgorliwości filtra antyspamowego w sieci GG. Staraj się nie rozsyłać tylu linków :slight_smile:

Ile taki ban trwa?

Zdecydowanie wolałbym GG, bo się bardzo przyzwyczaiłem itp. Nie ma jakiegoś lekarstwa na mój problem?

Żadnego bana nie dostałem bo czasami moje wiadomości dochodzą.

Trudno powiedzieć. Z tego co słyszałem - od kilku godzin do kilku dni.

Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi :slight_smile:

Też tak kiedyś mówiłem, ale wkurzało mnie GG - niestabilność, mało opcji, ociężałość. Polecam wypróbować alternatywny komunikator z obsługą sieci GG :slight_smile:

A da się sprawdzić czy dostałem tego bana czy nie … ?

Zainstalowałem AQQ i to samo, a nawet gorzej - do nikogo nie dochodzą moje wiad. co robić?

Możliwe, że któryś z serwerów sie wyłożył i kwiczy, ewentualnie GG znowu nam dało prezent w stylu wyłączenia wiadomości offline.

Mimo, że używam od x czasu tlena, nieraz się zdarza, że któreś wiadomości nie dojdą na GG. Lecz wina tkwi raczej w 99% po stronie GG.

Zapewne wysyłałeś linka do wielu osób z listy na raz w krótkim odstępie czasu przez co zostałeś zbanowany na kilka godzin na serwerze GG

tez tak miałem ale u mnie to była wina jakiegoś linka ktory sam się rozesłał do wszystkich ludzi z listy gg…na stronie głównej GG jest skaner który sprawdza GG pod tym kątem :wink:

A w którym miejscu, bo jakoś nie widzę …

Proszę tylko spojrzeć:

http://kadu.net/monitor/

Co to da ??