Niedotrzymanie warunków umowy w orange

witam,

20 maja 2007 roku moj kolega namowil mnie do wziecia udzialu w promocji ‘zetafon’ w orange.

dostalem komorke,ktora notabene nie kosztowala 1 zł tylko 69 zł.

w ‘umowie’ ktora dostalem zostalo okreslone ze jest ona zawarta na ‘36 miesiecy’.jest rowniez inoformacja o karze umownej za niedotrzymanie warunkow umowy (600 zl) i wszelkiie inne dane,lecz bez informacji jaka kwota trzeba co miesiac zasilac konto…

druga strona ów ‘umowy’ to oswiadczenie ze otrzymalem,zapoznalem i akceptuje warunki umowy itd.

umowa zostala spisana na mojego kolege ze wzgledu na jego zaswiadczenie o zatrudnieniu (warunek promocji)

pod koniec sierpnia 2007 roku wyjechal na rok do szwecji w ramach programu Erasmus.

nie moglem doladowywac tam konta.probowalem znalezc operatora bedacego odpowiednikiem orange w szwecji-telia,lecz tenze operator nie oferowal takich samych warunkow jak promocja ‘zetafon’…

po moim powrocie tydzien temu dostalem wiadomosc od kolegi iz dostal note obciazeniowa od orange o zerwaniu umowy i obowiazku zaplaty kary umownej.‘pismo’ datowane jest na 24 czerwca,termin zaplaty to 1 lipca br. natomiast kolega otrzymal ta note 4 lipca…

co zrobic? jak nie placic tej kary? jakie mam wyjscia? bardzo prosze o pomoc

podejdz do salonu firmowego Orange w danej miejscowości. Zadzwon też odrazu do BOK ( *100 jesli tel z orange lub 510100100). Wiesz wyjazd nie tlumaczy niemożliwości doładowywania… Zawsze ktoś z kraju mógł Tobie doładować konto.

Pozdro