Niedozwolona karta SIM

Jaka umowa, ja mam starter za 5zł, kupiłem ten telefon w takim sklepie z telefonami, on ma tam wysztko, naprawe i serwis, pisze do niego a on nie odpwiada a widzę żę przeczytał, jaki kradziony telefon, chciał mnie oszwabić na zwarcie i chciał za to 600zł, ten telefon działa, tylko nie działa w sieci play tylko w t- mobile i teraz mi przyszedł sms że zostanie zablokowany, nie wiem o co chodzi

Kupiłeś w podejrzanym sklepie. Ja bym to gdzieś zgłosił, a ta kradzieżą się nie przejmuj, bo niczego nie ukradłeś. Sprzedali ci telefon z jakimś podejrzanym modem lub coś.

Jeśli sklep nie odpisuje, to na pewno podejrzana firma.

Kupiłeś w sklepie urządzenie sprzedawane jako nowe? Widać okazało się skradzione. Sprzedawca zapewne odkupił je od kogoś innego, kogoś kto nie powinien go odsprzedać, a być może jeszcze przestał płacić za nie raty. Dzwonisz do sprzedawcy, a ten nie odbiera telefonu, na wiadomości nie odpisuje. Czemu zatem nie udałeś się ponownie do tego sklepu celem wyjaśnienia sprawy albo nie zgłosiłeś tej sprawy do odpowiednich organów prawnych? Powinieneś zgłosić oszustwo i handel kradzionym sprzętem przez ten sklep, bo jak Cię z tym urządzeniem złapią np. na mieście i panowie w czapkach sprawdzą IMEI to jeszcze ty będziesz miał kłopoty albo przynajmniej będziesz się tłumaczył przez 48.

Tak kupiłem jako nowy, ta szmata nie odpisuje, narazie działa nie zablokowali

Ktoś to wziął i nie płacił abonamentu i sprzedał, tak mi się wydaje, a ten szmaciarz się nie odzywa co mi to sprzedał, widzę że czyta