Niedrogi tablet

Witam :slight_smile:
Poszukuję niedrogiego tabletu do dość specyficznych zastosowań.
Główną rolą jaką będzie odgrywał będzie wyświetlanie tekstów piosenek. Mam odpowiednio spreparowane pliki PDF z odnośnikami do konkretnych utworów, więc przede wszystkim wymagam ekranu, który będzie dość dokładnie odczytywał dotyk (miałem styczność z FunTabem 8 - to urządzenie nie ma nic wspólnego z dokładnością i potrafiło wybrać tytuł oddalony o 1-2cm od tego, co faktycznie wybrałem, a jakość obrazu była tragiczna), oraz ekranu w rozmiarze 8’’ lub 9,7’’. Bateria też powinna mieć przyzwoite parametry, bo nie zawsze jest możliwość plątania się z ładowarką.
Modem 3G\4G w tym przypadku będzie zbędny.
Wi-Fi oczywiście obowiązkowe (synchronizacja z chmurą).
Dobrze byłoby gdyby miał matrycę lepszą niż zwykłe, blade TFT
Nie musi to być sprzęt nowy, może być coś z drugiej ręki jeżeli spełni wymagania.
Nie ma to większego znaczenia, czy będzie go napędzał Windows czy Android - znam oba systemy i jestem z nimi oswojony.
Oprócz funkcji mobilnego segregatora będzie pewnie też od czasu do czasu używany do umilenia czasu Youtubem czy przeglądarką. Nie jestem fanem gierek mobilnych, więc nie potrzebuję wybitnego kombajnu graficznego.

Myślałem na początku o iPadzie pierwszej generacji (mam obycie z modyfikacją iUrządzeń, więc z Cydią sobie poradzę w razie potrzeby), jednak nie wiem czy wgrywanie PDFów nie będzie walką z urządzeniem.

Miałem w rękach Huawei T2 i T3, patrzę na nie przychylnym okiem, lecz wolałbym znać również Wasze zdanie.

…no i wariant poniżej 500zł to będzie spełnienie marzeń :wink:

mam takiego małego lenovo jak chcesz zapraszam kontakt. arkadiusz51@wp.pl

Nie potrzebujesz 3G i 4 G to bez problemu Huawei MediaPad T3 10 promo z kodem jest chyba jeszcze dwa dni dzien-mamy

Do poczytania https://antyweb.pl/huawei-mediapad-t3-10-recenzja-test-opinia/

ważne, żeby miał przynajmniej te 2gb ramu. Mediapad jak najbardziej okej, albo Lenovo Tab. Na inne nie ma co patrzeć