Niedziałająca IPLA w Cyfrowym Polsacie

(Arko Polo) #1

Nie wiem, czy piszę w dobrym miejscu, jeśli źle robię to przepraszam. Dzisiaj przedłożyłem umowę z Cyfrowym Polsatem i dostałem dekoder HD 6000. Wszystko w nim chodzi jak należy poza IPLA. Mam Neostradę 10 Mb/s i router TP-LINK TD-W8960N. Internet w komputerze chodzi dobrze. Gdy połączyłem router z dekoderem kablem RJ-45, wszedłem bez problemów w IPLE w dekoderze i pojawiła się ich oferta programowa. Gdy z kolei chciałem odtworzyć jeden z ich filmów, na początku pojawiła się animacja z ładowaniem, a potem znieruchomiała i dekoder nie reagował na nic. Musiałem odłączyć zasilanie. Wie ktoś co na to poradzić? W ustawieniach dekodera konfigurację ustawioną mam na automatyczną. Ręcznie można wklepać IP itp. Ale skoro ofertę programową czytało to chyba coś innego ciąży.

(Drobok) #2

Skoro router dostaje ip to jedyne co możesz zrobić to przekierować port na routerze / wyłączyć firewalla. Ogólnie na twoim miejscu zadzwoniłbym na infolinię cp i zapytał.

(Arko Polo) #3

A jak przekierować port? Firewalla na komputerze? Jeśli nie dojdę do ładu, to w weekend zadzwonię.