Niedziałająca klawiatura i touchpad laptop Acer aspire 5560G

Witam dzisiaj przestała działać mi klawiatura. Stało się to w dosyć dziwny sposób, chciałem wyciemnic ekran w laptopie kombinacja klawiszy Fn + F6 robiłem to na szybko i bardzo możliwe że przy okazji kliknąłem cos jescze. Czy jest możliwość że klawiatura i touchpad sie jakoś zablokowały czy może coś samo z siebie się zepsuło? Uruchomiłem komputer ponownie i obecnie nie mogę nawet się zalogować. Proszę o pomoc

Nie możesz się zalogować, bo nie działa klawiatura, czy dlatego że nic nie widzisz ? (Jeśli to drugie - to być może nacisnąłeś Fn+F5 ?)

Bo nie działa klawiatura

 

Dodam jeszcze że myszka jak i klawiatura podłączone do usb działają normalnie + Biose klawiatura z laptopa działa juz normalnie proszę o pomoc

Hej,

A nie nacisnąłeś przypadkiem kombinacji Fn+F7?

Pozdrawiam,

Ta kombinacja w moim laptopie blokuje tylko touchpad a zablokowaną mam również klawiaturę. Wydaje mi się, że to jakaś właśnie blokda bo w biosie wszystko działa a w normalnym trybie kompletnie nic cała klawiatura nie reaguje na żadne kombinacje

Hej,

A w menadżerze urządzeń nie widać przypadkiem, że klawiatura została wyłączona?

Pozdrawiam,

Nie widać

Napisałem przecież wygląda na zablokowaną skoro w biosie działa normalnie 

Hej,

  • A czy klawiatura działa w trybie awaryjnym systemu?
  • Możesz pokazać na screenie menadżera urządzeń z rozwiniętą gałęzią Klawiatury?

Pozdrawiam,

 Dziala w biosie w trybie awaryjnym juz nie screna nie moge dac bo nie mam dostepu do laptopa

Hej,

Tzn nie masz fizycznie dostępu, czy nie możesz się zalogować? Jeśli to drugie, to może warto podłączyć klawiaturę i myszkę na USB oraz wtedy sprawdzić, jak wygląda kwestia braku klawiatury w menadżerze urządzeń.

Ewentualnie mogło dojść do uszkodzenia portu bądź taśmy, którą klawiatura i touchpad są podłączone do płyty głównej komputera.

Pozdrawiam.

nie mam fizycznego dostępu nic z taśmą/portem nie,może być raczej źle skoro w biosie cala klawiatura dziala…

Hej,

W sumie racja. A czy kliknięcie skrótu Fn+F7 uruchamia choć touchpad?

Pozdrawiam,

nie 

Hej,

Nie mam więc już innego pomysłu prócz tego. Oczywiście po uruchomieniu komputera z pomocą klawiatury i myszki połączonej do portu USB.

Pozdrawiam,

To ja jeszcze zapytam: jaki system tam siedzi?

 o jaki system chodzi ?

Hej,

Chodzi o system operacyjny, który masz zainstalowany na laptopie.

Pozdrawiam,

Win10

Hej,

Próbowałeś użyć opcji przywracania systemu?

Pozdrawiam,

 Właśnie próbowałem przywrócić do stanu z dnia wcześniej gdzie wszystko bylo ok ale nic to nie dało, całkowit przywrócenie będzie się czymś roznilo? Nie chciał bym też stracić wszystkich plików