Niedziałająca klawiatura w laptopie

Witam

Proszę o pomoc w następującej sprawie, bowiem z czymś takim sie nie spotkałem. Mianowicie dostałem od znajomej laptopa celem sformatowania dysku i reinstalacji systemu. Komputer ma jednak małą wadę, nie działa mu klawiatura. Przy uruchamianiu systemu pojawia się “error 8602”, prawdopodobnie błąd sterownika. Nachodzi mnie pytanie, jak ugryźć ten problem? Czy da się połączyć 2 laptopy, aby z klawiatury tego drugiego pokierować reinstalacją systemu na pierwszym? Czy pomoże podłączenie klawiatury na usb od komputera stacjonarnego (niespecjalnie mi się uśmiecha kupowanie jej specjalnie do tego celu)?

Pozdrawiam i licze na szybką odpowiedź.

Lidrer

lidrer , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Moim zdaniem mniej zachodu jest z kupnem klawiatury, która i tak ci się przyda do dalszej pracy z laptopem.

Error 8602 (Błąd 8602) —

Usterka urządzenia pomocniczego. Sprawdź, czy mysz i klawiatura są prawidłowo podłączone do odpowiednich gniazd.

Czyli przekładając to w przypadku laptopa,masz uszkodzony element kontrolera klawiatury albo taśma nie łączy w gnieździe itp.