Niedziałająca wtyczka, ale tylko na jednej stronie, co jest?

witam, mam dziwny problem. Wszystko zaczęło się w piątek. Szukałam w sieci serialu. Jak zwykle z tych stron wyskakuje mnóstwo reklam, ale nigdy mi się nic nie działo. Do tego piątku. Myślałam, że złapałam wirusa, bo nie chciały mi się ładować niektóre strony. Po zainstalowaniu AVG i sprawdzeniu laptopa, okazało się, że niczego nie wyłapał. Zero błedąw albo zainfekowanych plików. Niestety odkąd zainstalowałam AVG przestała mi działać JAVA. co ciekawe tylko na jednej stronie! Akurat na tej, której potrzebuję. usunęłam AVG, nic się nie stało, java się nie mogła załadować. Sprawdziłam na inych przeglądarkach (oprócz opery na chromie i explorerze) ten sam błąd na tej samej stronie. Postanowiłam zrobić przywrócenie systemu. Nie dość że straciłam wszystkie pliki (niby o tym wiedziałam, że je utracę), to jeszcze po ponownym zainstalowaniu javy, chrome i opery, ciągle jest ten błąd. Na innych stronach działa, tylko na tej jednej nie!

Możecie mi powiedzieć co stało się z tym laptopem? nie mam już do tego siły. Jest nowy , mam go dopiero od 3 miesięcy a zaczęło się z nim coś dziać. POtrzebuje pomocy, bo jestem strasznie przybita :frowning: ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi? POMOCY!!

A jaka to wersja Java™

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Proszę przy tym nie używać samych WIELKICH liter, które są traktowane jak krzyk.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

32-bitowa, wersja 7 update 45. A co jeszcze ciekawe, działa na amerykańskim odpowiedniku tej strony, a na niemieckiej nie… a właśnie potrzebuję niemieckiej ;(

Witam.Po zastosowaniu się do uwag moderatora należałoby przenieść temat do działu

“Bezpieczeństwo” i podać logi OTL i Extras.

http://forum.dobreprogramy.pl/bezpieczenstwo-f16.html

Wykonanie logów OTL/Extras:

http://forum.dobreprogramy.pl/analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Zasady wklejania logów:

http://forum.dobreprogramy.pl/zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html