Niedziałające kody do Mafii

Witam.

Mam problem z Mafią. Znalazłem kody do tej gry, ale żeby je wpisać trzeba uruchomić konsole poprzez SHIFT + ~(tylda). U mnie nie da się uruchomić tej konsoli. Mam także trainera do Mafii lecz gdy go włączam to gry już nie moge włączyć. Wyskakuje błąd start.exe. Proszę was o pomoc… Jak zagrać w tą gre z kodami ?

PS Oczywiście gra jest oryginalna w języku polskim z serii “Kolekcja Klasyki”.

bywa, że się nie da z kodami

-czasami żeby uruchomić konsolę trzeba we właściwościach ikony dodać wpis /w opisie do kodów

powinna być informacja/

-co do trajnera spróbuj uruchomić grę następnie zminimalizować do paska i dopiero trainer

lub jeszcze szukaj innych

np na http://www.gameburnworld.com

Trainerów ściągałem już mnóstwo i żaden nie chodzi. Próbowałem robić tak jak mówisz czyli zminimalizowanie gry i dopiero włączenie trainera, ale to nic nie daje. Dalej wyskakuje błąd start.exe O co chodzi z tym dodaniem /w do właściwości ikony ? Nigdzie o tym nie pisze…

jeżeli w pliku nfo nie ma wzmianki -to powinna działać konsola

-ale i bywa, że z niektórymi wersjami gry -się nie da… :expressionless:

A jak można sprawdzić czy w tym pliku nie ma wzmianki ? Gdzie znajduje się plik NFO ? Wersja gry - 1.0

jest to plik tekstowy załączany zazwyczaj do archiwum w którym znajduje się trainer…

są jakieś Update do tej gry ?

Tak, do tej gry jest uaktualnienie, ale jak chcę zainstalować to mnie pyta czy usunąć Mafię z komputera :expressionless:

Czuję, że na Polskiej wersji nie da się grać z kodami :-x

mam kod wpisuje się go gdy normalnie chodzisz

boxer-masz duże ręce i bronie :slight_smile: