Niedziałające nero 7 na wiście

mam problem z nero 7 premium na viście , gdy chceś przegrywać jakiś plik , dany plik zapisuje się na dysku a nie na płytce nie wiem jak zmienić nagrywarkę w “wybór nagrywarki” ponieważ znajduje się tam tylko image recode a nie nazwa mojej nagrywarki.mogę dać screny

to daj screner a ta nagrywarka działała na innym systemie (np XP)???. Sprubuj wyłączyć ten wirtualny dysk i zobacz czy zadziała

To daj screeny.

Sceny

pomoclk5.jpg

Shot at 2007-08-03

Nie sceny tylko screeny.Może nie masz zainstalowanych sterów ??

Podaj dokładnie numer wersji jaka masz zainstalowaną,dostałeś ją razem z nagrywarką czy kupiłeś pełną wersję?

Nero w wersji 7 om dołanczane do kupioneg sprzetu dziala bez problemowo na viscie w wersji x32 jak i x64 wiem bo instalowałem

:evil:

Zależy “kiedy” było dołączone. Radzę zainstalować najnowszą wersję Nero.

mam nero w wersji 7.10.1.0 a problem tkwi w tym że nero stworzyło sobie wirtualny nagrywarkę "image recode"i nie wiem w jaki sposób zmienić ją na rzeczywistą proszę o pomoc

bardziej screenshoty 8)

zamienić nie zamienisz gdyż wątpię, że problem leży po stronie nero. Image Recorder był zawsze i będzie :wink:

Takie zjawisko głównie się dzieje, gdy zainstalujesz nero oem w systemie z inną nagrywarką niż zakupiona z nero.

Sam osobiście nie mam problemów z nero 7 i vistą 8)

0afad644ea1fb0ce.jpg

Poza tym latwiej nagrywac jest w nero express

Widzę, że samsung :slight_smile:

Ewentualnie jest to kwestia ustawień. Poszukaj w opcjach, musi być coś związane z głównym napędem.

JigSawPL to nie ja mam problem tylko kamil00, ja podaje rozwiazanie :smiley:

o sry :smiley:

Padam na ryj :smiley: i już posty mi się mylą. (sry za offtopa)