Niedziałające (niektóre) pliki

Witam.

Więc mój problem polega na tym że:(zacznę od początku)

Tydzień temu czyli w tamtą sobotę, antywirus (Avira) - czy jakos tak, wykryl wirusa w systemie32 w pliku ~.dll

Oczywiscie postanowilem od razu usunac ten plik. Po usunieciu komputer przestal otwierac programy, przegladarke i ogolnie wszystko, po wylaczeniu, wlaczyc sie juz nie chcial…

Komputer naprawil mi pewien znajomy (zainstalowal ponownie system). tamtego antywirusa usunal i zainstalowal innego Avasta.

Wszystko gra i smiga tylko jest jeden problem, ktorego nie moge rozwiazac, mianowicie: powiedzmy ze chce wlaczyc

CS’a, czy tez Tibie lub inna gre w ktora sie gra (internetowo) - nie umiem tego fachowo nazwac. Wiec normalnie klikam sobie dwa razy na dana ikone *klick* *klick* i… no i wlasnie… no i nic…

Inny przyklad to taki ze gdy chce wlaczyc zwyczajna gre na komputerze powiedzmy (Stronghold Crusader)- nie przez internet to wlacza sie bez problemowo.

WIec gry takie jak: Tibia czy CS czy inne takie gry nie moge wlaczyc.

Problem staralem sie rozwiazac na sposoby i porady przez znajomych:

Zaczynajac od:

-resetowania kompa

-wyłaczania avasta (tzn. zatrzymania go)

-instalowania jave

-wchodzenie w pliki przez dysk tam gdzie bylo zainstalowane

-odinstalowania i zainstalowania na nowo Cs’a, Tibii i innych taki

Co za tym idzie brak efektu…

Mecze sie z tym juz troche i brak mi na to sil… czytam to tu to tam i nie moge nic takiego znalesc tzn. problemu takiego jaki ja mam.

Prosze o porade, pomoc.

Dzieki.

Z tego co wiem-choć w CS i Tibię nie gram-uruchom jako admin.To powinno pomóc.Bynajmniej pomogło znajomemu z Win7.

Dzieki za checi ale po zalogowaniu na Administratorze dalej jest to samo. Nie moge wlaczyc tych programow.

Prosilbym jeszcze o jakies inne porady jesli to mozliwe.

Z gory Dzieki.


Przyszlo nowe rozwiazanie (format)....

Ale nie moge go zrobic poniewaz nie mam plytki ani nic. wiec wolalbym jakies inne rozwiazanie

Eech.... Brak slow ;/
  1. Wyłącz zaporę windows i spróbuj (blokowanie portów)

  2. Odinstaluj avasta i spróbuj (wbudowany firewall który również może blokować porty)

  3. Odinstaluj CSa, przeczyść CCleanerem, zainstaluj CSa i spróbuj (jakieś śmieci w rejestrze)

nic więcej mi nie przychodzi do głowy :confused:

1. Wyłącz zaporę windows i spróbuj (blokowanie portów)

2. Odinstaluj avasta i spróbuj (wbudowany firewall który również może blokować porty)

3. Odinstaluj CSa, przeczyść CCleanerem, zainstaluj CSa i spróbuj (jakieś śmieci w rejestrze)

1. Wylaczylem zapore oraz inne takie, lecz to nie dalo zadnego pozytywnego efektu.

2. Odinstalowalem avasta, to tez nie przynioslo zadnego skutku

3.Obieglem wszystko. Rowniez nic.

Hmm…

jezeli to nie antyvit, zapora, fire wall, to mysle ze moze byc cos nie tak ze systemem?? #-o

Chcialbym wysluchac propozycji jeszcze innych ludzi.

Moze brakuje mi jakiegos pliku odpowiadajacych za te programy?

****Counter-Strike***----> klikam 2 razy by odpalic. pokazuje sie glowny obraz cs’a tak na 1-max 2 sec i znika. tak jakby cos blokowalo. a tibie tak jakby komputer nie wiedzial co to jest. nie wieeeem ;/

Prosze o jeszcze jakies propozycje #-o

A wiesz że te forum jest dla osób z legalnym oprogramowaniem ?

Zwróć się teraz do tego kolegi o pomoc i jak piszesz to używaj poprawnej polszczyzny bo świadczy to o braku szacunku dla osób do których zwracasz się po pomoc