Niedziałające opcje,win7,po czyszczeniu rejestru

Witam wszystkich!

Mam następujący problem: po przeskanowaniu i “wyczyszczeniu” rejestru na win7 przestały działać niektóre opcje systemowe, nie można wejść np. do centrum sieci i udostępniania i niektórych podkategorii w innych zakładkach. Program który mnie tak załatwił to WinTools.net.

Bardzo proszę o rade co z tym fantem począć, czy zostaje tylko format?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! !!

ps. Czy tak może być?

Przywracanie systemu naprawia niektóre opcje w rejestrze więc sprawdź co naprawi ci , a co do programu to on nie robił kopi przed skasowaniem ?

obol88 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Kurcze nie wiem czy program zrobił kopie i już się pewnie nie dowiem bo go odinstalowałem :oops: . A przywracanie systemu niewiele pomogło :roll:

Pierwszy raz się tak załatwiłem.

Dziękuję serdecznie za zainteresowanie :smiley:

Możesz włożyć płytę z Windowsem spod uruchamionego systemu i wybrać opcję uaktualnij.

Dodane 10.02.2011 (Cz) 17:41

Możesz włożyć płytę z Windowsem spod uruchamionego systemu i wybrać opcję uaktualnij.

Ok udało się !!

Bardzo dziękuję za pomoc. =D =D =D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

Dodane 11.02.2011 (Pt) 19:08

Mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie: jaki polecacie program do “czyszczenia” zasobów systemowych? Tylko taki niezbyt agresywny

Pozdrawiam serdecznie!!

Musiało się udać, bo uaktualnienie powoduje tak jakby ponowną instalację Windowsa… Co do programu, to dobry jest TuneUp Utilities - w jego przypadku w ciemno możesz zgadzać się na wszystkie jego propozycje usuwania wpisów rejestru oraz zalecen do przyspieszenia systemu i nic nie uwalisz. Ja już ponad dwa lata korzystam z tego softu i ani razu system nie nawalił mi z jego winy.

Jeszcze raz dziękuję. Jak na razie to chyba wszystko.

Pozdrawiam serdecznie