Niedziałające opcje,win7,po czyszczeniu rejestru

(Obol88) #1

Witam wszystkich!

Mam następujący problem: po przeskanowaniu i "wyczyszczeniu" rejestru na win7 przestały działać niektóre opcje systemowe, nie można wejść np. do centrum sieci i udostępniania i niektórych podkategorii w innych zakładkach. Program który mnie tak załatwił to WinTools.net.

Bardzo proszę o rade co z tym fantem począć, czy zostaje tylko format?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! !!

ps. Czy tak może być?

(pysiu) #2

Przywracanie systemu naprawia niektóre opcje w rejestrze więc sprawdź co naprawi ci , a co do programu to on nie robił kopi przed skasowaniem ?

obol88 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Obol88) #4

Kurcze nie wiem czy program zrobił kopie i już się pewnie nie dowiem bo go odinstalowałem :oops: . A przywracanie systemu niewiele pomogło :roll:

Pierwszy raz się tak załatwiłem.

Dziękuję serdecznie za zainteresowanie :smiley:

(Piotrkijak) #5

Możesz włożyć płytę z Windowsem spod uruchamionego systemu i wybrać opcję uaktualnij.

-- Dodane 10.02.2011 (Cz) 17:41 --

Możesz włożyć płytę z Windowsem spod uruchamionego systemu i wybrać opcję uaktualnij.

(Obol88) #6

Ok udało się !!

Bardzo dziękuję za pomoc. =D =D =D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

-- Dodane 11.02.2011 (Pt) 19:08 --

Mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie: jaki polecacie program do "czyszczenia" zasobów systemowych? Tylko taki niezbyt agresywny

Pozdrawiam serdecznie!!

(Piotrkijak) #7

Musiało się udać, bo uaktualnienie powoduje tak jakby ponowną instalację Windowsa... Co do programu, to dobry jest TuneUp Utilities - w jego przypadku w ciemno możesz zgadzać się na wszystkie jego propozycje usuwania wpisów rejestru oraz zalecen do przyspieszenia systemu i nic nie uwalisz. Ja już ponad dwa lata korzystam z tego softu i ani razu system nie nawalił mi z jego winy.

(Obol88) #8

Jeszcze raz dziękuję. Jak na razie to chyba wszystko.

Pozdrawiam serdecznie