Niedziałające programy po usuwaniu trojanów

Dzień dobry wszystkim,

mam problem z komputerem. Rano pojawiło mi się powiadomienie o aktualizacji Malwarebytes Anti Malware i pobrałam tę aktualizację i od razu przeskanowałam komputer. Wykryło jakieś 2 trojany i 5 PUP.Optima coś takiego. Przeniosłam to do kwarantanny, wyczyściłam komputer CCleanerem i się zaczęło.

Wyrzuciło błąd Firefoxa, komputer zaczął się zawieszać itd. Reinstalowałam przeglądarkę i cudowałam, ale nic to nie dało, więc przywróciłam system. Przez chwilę było ok. Ręcznie usunęłam Firefoxa, zainstalowałam znowu i działał. Nagle się zawiesił i żaden program nie chciał się otworzyć. Ani Firefox, ani Opera ani nawet Internet Explorer. Uruchomiłam system ponownie, znowu wyczyściłam i skanowałam MBAM i pokazało już tylko 3 infekcje tego PUP.Optima. Nie można otworzyć Firefoxa, ciągle wszystko się zawiesza itd.

Wklejam logi z FRST. Gdyby ktoś miły mógł mi powiedzieć co tu zaradzić, to byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Shortcut - http://wklejto.pl/299150
Additon - http://www.wklejto.pl/299151

Jeszcze dodaj plik FRST log. Wg poradnika jest napisane, że dodajemy komplet (3 pliki) z logów FRST.

Rzeczywiście, zapomniałam o tym. Już daje.

http://wklejto.pl/299160

Nie znam się na logach, ale moim zdaniem powinnaś odinstalować całkowicie wersję Malwarebytes Antimalware, którą masz i przeskanować komputer Panda Protection.

Użyj przywracania systemu.

Coś jest z MBAM, rzeczywiście jak odinstalowałam, to od razu otworzył się Firefox, ale jeszcze nie chodzi tak wszystko jak trzeba. Panda nic nie wykryła. Czyli co teraz?

Rozważ modernizację pamięci RAM. Niespełna 900MB RAM to stanowczo zbyt mało nawet do starego XP.

Pokaż nowe logi z FRST.

Trzeba było użyć: https://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-Clean-Uninstall-Tool,Program,Windows,82451.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+dobreprogramy%2FNoweWersjeStabilne+(dobreprogramy+-+Nowe+wersje+stabilne) Zapomniałem poprzednio o tym przypomnieć.

Nowe logi wyglądają tak:

FRST - http://wklejto.pl/299305
Shortcut - http://www.wklejto.pl/299306
Addition - http://www.wklejto.pl/299307

w.txt (1,8 KB)

Wyrzuciło taki log http://www.wklejto.pl/299314