Niedziałające Sterowniki do Touchpada

Zainstalowałem z neta sterowniki .Touchpad Driver (Elan, Synaptics, ALPS)” na windows 7 ale gdy włączam ten instalator to pokazuje
że niby te sterowniki zainstalowało, a jak wchodzę w „Computer Magmagent” to tych sterowników nie ma. O co chodzi?

Może błędne lub zbyt uniwersalne (niby wypisanych masz aż 3 producentów).

Błędne napewno nie są.
W jednym pliku .zip są zapisane sterowniki z 3 firm.
Pobrałem z https://support.lenovo.com/in/en/downloads/ds503387-touchpad-driver-elan-synaptics-alps-for-windows-10-64-bit-notebook

tylko że wersje na win 7

Nie możesz po prostu napisać do producenta… jego cudo niech on to ogarnie…

Spróbuj po identyfikatorze dla nieznanego “touchpada” ustalić jakiego producenta elektroniki używa.

Opcjonalnie sprawdzaj po wskazywaniu mu folderów i kiedy touchpad ruszy - wtedy zostaje usuwać np. Elan i Alps.

Może touchpad jest wyłączony…

Jest włączony

Prawdopodobnie te sterowniki nie są kompatybilne z notebookiem.
Podaj dokładny model komputera i zainstalowany system operacyjny, wtedy będzie można łatwiej pomóc.

Chłopie - wyduś z siebie co to jest za lapek (PRECYZYJNIE). A system ostatecznie to?
Wszystkie dotychczasowe posty to bicie piany. Ad rem!

Czasami podczas instalacji zdarza się że nie widać procesu instalacji sterowników pomimo tego że są instalowane, sprawdź w panelu sterowania czy masz ikonę ustawień touchpada :slight_smile: Czasami się też zdarza (chociaż rzadko) że producent wrzuci złe sterowniki, kilka razem się z tym spotkałem, najlepiej jakbyś podał dokładny model laptopa (powinien być na spodzie obudowy) i czy posiadasz wersję systemu czy 64 czy 32 bity…