Niedziałające sterowniki Karty Dźwiękowej RealTek AC'97

Otóż mam problem ze sterownikiem karty dźwiękowej. Wszedzie jest napisane że sterownki są OK, Media Player odtwarza, ale nie słychać dźwięku. Głośniki są OK bo jak podłączam do telefonu (LG Cookie) to działa. Próbowałem wszystkiego. Proszę o niewstawianie odpowiedzi “Zainstaluj XP od nowa”, zrobię to w ostateczności. Wgrał bym zdjęcia Ale mam problem z ich uploadem :cry:

Proponuję reinstalacje sterownika, ściągnięcie z sieci innego tez może być dobrym rozwiązaniem. Możesz spróbować wcisnąc też wtyczkę do innych wejśc, być może komputer myśli, że Twoje głośniki są mikrofonem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Miałem kiedyś podobny problem i okazało się ze kabel po ciemku podłączyłem w złe gniazdo. Sprawdź jeszcze raz i upewnij się że wszystko dobrze podłączone.

Zainstaluj sterowniki od nowa (click) wcześniej usuwając stare i czyszcząc ich pozostałości programem DriverSweeper oraz CCleanerem (w tej kolejności)

Jak nie pomoże to upewnij się że nie masz zainstalowanych innych kart dźwiękowych w systemie oraz sprawdź czy karta dźwiękowa realteka jest ustawiona jako główna. Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

image_id: 3548

Daj znać czy pomogło.