Niedziałające USB :( (problem)


(Rkossa) #1

Witam! Mam taki problem z USB. Któregoś dnia gdy chciałem podłączyć pendrive'a do USB w klawiaturze zobaczyłem, że mi nie działa, spróbowałem włożyć pendrive'a do dwóch USB z tyłu obudowy gdzie są podłączone drukarka i klawiatura ( które działają! ) niestety również pendrive nie działa. Pomyślałem, że może pen mi nie działa, ale włożyłem do odtwarzacza dvd i tam działa bez problemu. Telefon komórkowy również nie działa podłączając go do USB na kompie. Więc nie wiem co się stało z moim USB, próbowałem przywracanie systemu ale nic nie daje...może ktoś z was ma jakiś pomysł, proszę o propozycje, dziękuję :wink:


(Chosen) #2

być moze to problem z USB mass storage device... zobacz w menadzerze urzadzeń czy po podlaczeniu PenDrive nie masz jakiegos znaku zapytania... tzn nie zainstalowanego urzadzenia/drivera

sterowniki do płyty glownej zainstalowane?


(Rkossa) #3

W menedżerze urządzeń niestety nic się nie dzieje . . .głupio się przyznawać, jestem kompletnie ciemny, nawet nie wiem czy mam wgrane nowe sterowniki do płyty gł. i jaką mam...można jakoś sprawdzić jaką mam i potem znaleźć w internecie najnowsze sterowniki do płyty głównej ?


(Breitner) #4

Oczywiście, że możesz.


(Rkossa) #5

Sprawdziłem Everestem :

Nazwa płyty głównej ECS K7S5A (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio)


(Frog) #6

rkossa , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif