Niedziałające wi-fi po zalaniu telefonu

Witam. W sobotę mój Htc desire c wpadł mi do wody. Udało mi się go uratować, zafundowałem mu między innymi kurację w ryżu. teraz wygląda na to, że normalnie działa. wysyłam z niego smsy, telefonuje, robię zdjęcia itp itd. Jedyny problem jaki zauważyłem polega na tym, że nie mogę włączyć wi-fi. Gdy nacisnę aby włączyć pojawia się cały czas komunikat włączanie i się nie chce włączyć. wie ktoś może jak temu zaradzić?

Witaj.

Jeżeli resetowanie ustawień nie pomoże (wątpię aby pomogło), to najprawdopodobniej masz do czynienia z usterką sprzętową.

Mogło dojść do zwarcia i układ odpowiedzialny za poprawną pracę WiFi został uszkodzony.

Jeżeli bardzo jesteś związany ze swoim telefonem, to zafunduj mu profesjonalny serwis.

Jeżeli jednak uszkodzony jest układ, to pewnie nic z tym nie zrobią, albo zrobią za 1/2 wartości telefonu.

A ja dam Ci taką rade.Wyłącz swój telefon i oddaj do servisu w celu umycia płyty w wannie ultradzwiękowej z izopropanolem i wygrzaniu gorącym powietrzem.I zrób to szybko.Zanim korozjazacznie niszczyć płytę.