Niedziałający blueconnnect

Witam. Kupiłem ostatnio laptopa Dell-a z Windows 7. Mam problem z zainstalowaniem Blueonnect. Po włożeniu modemu do wejścia powinien sie uruchomic autorun lecz nic sie nie dziej, a system nie pokazuje nawet ze wykryl nowe urzadzenie. Wszedłem wiec w panel sterowania i wszedlem w zakladke ‘’ Pokaż dostępne urządzenia’’ czy cos takiego… Komputer wykryl modem jednak mial jakis problem ze sterownikiem… Wybralem opcję ‘’ Rozwiąż problem ‘’ i pokazalo sie ze sterownik zastal zainstalowany. Kiedy wszedlem do modemu znalazlem plik instalacyjny Globe Trotter. Zainstalowalem go, wszystko poszlo OK lecz po wlaczeniu Globe Trottera pokazuje się: ‘’ Nie znaleziono urządzenia ‘’. Po wyjęciu modemu i ponownym wlozeniu pojawia sie poczatkowy problem w postaci zlego sterownika i jest tak caly czas… Mógłby mi ktoś doradzić co zrobić lub skąd ściągnąć jakis sterownik?! Z góry dziękuję. :slight_smile:

Na początek to odinstaluj z panelu sterowania te sterowniki od modemu , które masz.Restart.Po restarcie ręcznie uruchom napęd usb(twoj modem) powinna zacząć sie instalacja wraz z oprogramowaniem blueconect.

error3 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

thx za pomoc! :slight_smile: