Niedziałający internet T-Mobile

Witam. W salonie T-Mobile kupowałem rok temu sony ericsson j10i2 na mix25 z internetem oczywiście 9zł/miesiąc. Teraz kupiłem nowy telefon na allegro , włożyłem kartę SIM, ok internet działał. Używałem skype i miałem -7 zł na koncie 8 września ( termin doładowania konta na minimum 25 zł jest do 7). Dlatego mi wyłączyli internet.

Ok, doładowałem konto za 25 zł i do teraz nie mam internetu w telefonie.

Na stronie t-mobile sprawdzałem w dostępnych usługach i niby mam ten internet ale go nie mam. Jak wchodzę w Opere wyskakuje mi “Wewnętrzny błąd komunikacji”. Myślałem, że to trzeba mieć minimum 25 zł na koncie żeby to się odnowiło, ale tera doładowałem za 5zł, tj. już mam 27 i dalej nic… Co mogę zrobić żeby znowu mieć internet w telefonie? ;/

Telefon: Sony Ericsson X8

Skonfigurowany przez stronę.

A jak przez natywną aplikacje? google.com? GG? Mail? Internet bardzo wolno chodzi czy wcale nie chodzi?

To czy masz czy nie masz internetu to wg mnie zależy tylko do 3 rzeczy:

  1. Telefon - ustawienia APN lub blokada danych pakietowych

  2. Blokada u operatora, zwykle nakładana w jakimś eBOK-u albo kodami USSD, ewentualnie z powodu przekroczenia terminu doładowania.

  3. Awaria w sieci lub na nadajniku.

Jeśli chodzi o samą ofertę to z tego co widżę po wyczerpaniu limitu masz internet na lejku, jeśli doładujesz za 35 zł to masz pełną szybkość - to szczegóły jakie można znaleźć na szybko w dokumentach “Oferta multimedialna w Mix na liczbę doładowań” oraz “Oferta na Maxa”. .

Internet w ogóle nie chodzi. Jak chciałem coś ściągnąć z marketu to wstrzymywało się ;/ Raczej się przejdę do salonu

To jest inny problem, z samym Andoid Marketem aka Google Play. Mi pomagało czyszczenie danych tymczasowych programu (Ustawienia, Aplikacje, wyczyść cache) a czasem wymuszone zamknięcie aplikacji i odpalenie ponownie - po tym pobierał.

Zauważyłem też że ostatnia aktualizacja Google Play dla Androida serii 2 sprawia, że na wyłączonym ekranie jakby “cięzko” aplikacje się aktualizują, jakby wstrzymywał update - może u Ciebie jest to samo.

Ostatnio była jakaś nowa aktualizacja dostępna ale pisało, że nie można połączyć się z siecią.

Spróbuj na WiFi.

Nie mam żadnych dostępnych sieci na wi-fi. Dzisiaj mi przyszedł sms, że usługa bluconnect max zostałą przedłużona o kolejny miesiąc. Ale nadal nie mam internetu… A zawsze po tym sms’ie automatycznie się włączał… Nawet mi te 9 zł zeżarło za ten internet ;]

A jak przez natywną aplikacje? google.com? GG? Mail? Internet bardzo wolno chodzi czy wcale nie chodzi?

Teraz patrzałem to facebook w telefonie normalnie mi chodzi… A opera,internet nie, pisze Wewnętrzny problem

kamil20183 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Na WiFi działa.