Niedziałający komputer

Witam! Dziś po powrocie do domu postanowiłem podłączyć na nowo komputer (na wyjazd ze sobą wziąłem). Z początku było okej. Okazało się, że zapomniałem wziąć kabla ethernet do kompa, więc podłączyłem bezprzewodowy do gniazda na płycie głównej pod kartą graficzną. Chciałem zainstalować sterowniki do karty, włączyłem menadżer urządzeń i pobiegłem do innego pokoju. Znalazłem pudełko z tym sterownikiem do karty wi-fi, ale komputer się zaciął. Nie reagował na nic to go zresetowałem. Jak już go zresetowałem to nie wstaje! :C Po wielu próbach i błędach doszedłem do wniosku, że karta graficzna od uruchomienia komputera włącza się i wyłącza. Sprawdzałem na dwóch kartach i nadal to samo. Nie wiem co to za przyczyna. Może naruszyłem gniazdo? Bardzo proszę o pomoc.

Hej,

Na początek sprawdź pamięć RAM. Najlepiej wyjmij kości pamięci i włóż je do slotów jeszcze raz. Ewentualnie - jeśli posiadasz więcej kości - testuj na jednej z nich. Wskazany przez Ciebie objaw bardzo często sugeruje niepoprawne działanie właśnie pamięci RAM - ona przy testach POST sprawdzana jest przed kartą graficzną.

Pozdrawiam,

Dimatheus