Niedziałający Media Player w Firefoxie

Mam taki problem że nie mogę otwierać filmików na stronkach w programie wmp, inne działają np. w tym youtobe video. pozostaje biale pole i filmiki nie startują, dodam że w Internet Explorerze nie mam z tym żadnych problemów.

Mam Windows XP SP2, WMP 11, Mozilla Firefox 1.5.0.4.

Potrzebna jakaś wtyczka?

a w miejscu filmiku pojawia się taki zielony puzel (l. poj. od słowa puzzle - nie wiem, czy dobrze napisałem :slight_smile: )? Jeśli tak, to go kliknij, FF sam pobierze to co potrzeba :slight_smile:

http://img313.imageshack.us/my.php?image=wmppn3.jpg

Ten screen specyfikuje probelm. w internet explorerze w tym miejscu pojawia sie niebieski player i zaczyna buforowac a tu biała ramka :frowning:

Nie było by problemu gdybym korzystał z IE, ale staram sie nie używać tej ‘‘przeglądarki’’

Puzel sie nie pojawia

to prawdopodobnie filmik z Video Google. Zobacz, czy na video.google.pl działają ci filmy… może po prostu chwilowa przerwa :slight_smile:

BTW, wytnij z obrazka adres stronki, gdyż nie jest ona mile widziana na tym forum :x

ten filmik jest w wmp poniewaz sprawdzilem ten link w IE i działa w wmp na stronce. Sprawdziłem równierz kilka innych linków i też nie działają w mozilli. Notomast te Video google mi działają dobrze w firefoxie

Złączono Posta : 21.07.2006 (Pią) 19:15

W czym może tkwić problem, nie mogę równierz otwierać teledysków Interii, a jak na złośc w internet explorerze 6 działają.

Zaktualizuj Flash Player’a do wersji 9

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=293

Zaktualizowąłem, leczdalej nie mogę odtwarzać filmików odtwarzacza wmp w firefoxie

Złączono Posta : 21.07.2006 (Pią) 20:48

Ludzie co jeszcze można zrobić? bo nie chce korzystać z IE

Złączono Posta : 21.07.2006 (Pią) 21:42

Nie mogę równierz oglądać nowej telewizji: tv.interia.pl

Na firefoxie w żaden sposób nie odtworzysz media playera bo on jest tylko dla IE. 8)

ale w operze działał kiedyś :frowning:

Ciekawa teoria - mi jakoś odpalają się filmiki na stronkach w wmp

Ja takze nie mam z tym problemów… Bardzo dziwne, gdyż mogłoby coś takiego wystąpić w becie… U mnie np. coś takiego występowało w IE7 Beta 2 :/. Co do twojego problemu to ostatnio był podobny temat, który znajdziesz TUTAJ.