Niedziałający mikrofon po formacie

Cześć wszystkim :slight_smile:

Po formacie nie chce mi działać wbudowany mikrofon. Sprawdzałam przez Skype, rejestrator dźwięku, nawet filmik kamerką nagrałam i nic.

Komputer niby twierdzi, że wszystko działa (załączam screen) :frowning: Przeinstalowanie sterowników nie pomaga (po formacie pobierałam je z oficjalnej strony producenta).

System to Win 7 Professional N, 6.1.7601 SP1 komplikacja 7601 a laptop Toshiba Satellite L850

mikrofon.thumb.png.01475a3878e4f541c2eca

Jeżeli masz Skype ustaw/zaznacz tak w jego ustawieniach.

kliknij aby powiększyć:

hm14_skype.jpg

v Automatycznie dostosuj ustawienia mikrofonu

Hej,

A pokaż jeszcze pozostałe 4 zakładki z właściwości mikrofonu.

Pozdrawiam,

Pozmieniałam ustawienia zgodnie z zaleceniami XMana, niestety dalej nic.

Heeej, tu reszta wł. mikrofonu:mike.thumb.png.3258c20e5c11f650181902571

Hej,

  • Próbowałeś wyłączyć wszystkie efekty?
  • Windows 32- czy 64-bitowy?

Pozdrawiam,

Głośność mikrofonu ustaw na 6%

Dziękuję za podpowiedzi, niestety ani wyłączenie efektów ani pomysł z głośnością i wydajnością się nie sprawdziły.

Win 64.

Screeny:

 

Posiadam komputer stacjonarny z kartą Realtek i powinno być prawie to samo na laptopie.

Nie widzę zakładek Digital Output oraz Digital Input ?

Hej,

Próbowałeś tych sterowników - http://www.mytoshiba.com.au/file/download/resource/file/21219/tc50118100c.exe?

Pozdrawiam,

Już nie mam na to siły :frowning:

Na poprzednich screenach widać wszystko (włączyłam pokazywanie nieużywanych urządzeń gdy chciałam włączyć mixstereo).

Zakładek Digital Output i Input nie ma. Nie pamiętam, abym cokolwiek takiego wyłączała. Gdy wchodzę w Skype w ustawieniach mikrofonu mam do wybrania w liście rozwijalnej tylko Mikrofon (Realtek High Definition Audio) i Głośniki (Realtek High Definition Audio).

Odinstalowałam sterownik, zainstalowałam ten od XMana (taki sam z resztą był wcześniej zainstalowały).To co dodał Dimatheus to również to samo. Do chipsetu chyba faktycznie nie miałam więc wgrałam to http://www.toshiba.pl/innovation/windows7_drivers.jsp?macId=&LNG=20&mode=allMachines&userOS=&action=search&selCategory=2&selFamily=2&selSeries=178&selProduct=7501&selShortMod=-1&selOS=30&selType=94&country=all&language=32&search=

 

Hej,

Czy przed instalacją sterowników do chipsetu, zostały one najpierw wypakowane? Domyślnie na stronie Toshiby wszystkie sterowniki są spakowane w plikach zip, które przed rozpoczęciem należy najpierw wypakować, a dopiero później uruchamiać ich instalację. Drobiazg, ale sporo osób o tym nie pamięta…

Pozdrawiam,

Oczywiście, że tak.

Hej,

A próbowałeś instalacji jakiś starszych wersji sterownika dostępnych na stronie producenta?

Pozdrawiam,