Niedziałający mikrofon w LG P500

Witam, mam problem. Otóż 1 stycznia 2013 kupiłam nowy LG P500 i dzisiaj stało się z nim coś co uniemożliwia jego wykorzystanie do którego był przeznaczony.

Otóż nie działa mi mikrofon. Gdy ktoś do mnie dzwoni, ja go owszem słyszę, ale mimo iż mówię druga osoba nie słyszy mnie. Nie wiem co może z nim być. Nie chce na razie lecieć do sklepu gdzie go kupowałam i od razu dawać na gwarancję, bo może coś wyłączyłam albo cuś… nie wiem, pomóżcie. Nie mogę zostać bez telefonu. :frowning:

Dodam, że niczym nie był zalewany, nie upadł i ciągle trzymam go w pokrowcu.

Z tego co widzę wygląda mi to wyłącznie na padnięty mikrofon - może się to przecież zdarzyć. Nie mam Twojego telefonu w rekach żeby ocenić czy coś wyłączyłaś, raczej takiej opcji nie ma.

Sprawdź nagrywanie dźwięku, czy mikrofon działa. Jeżeli nie nagra się dźwięk - mamy winowajcę.

Zajefajnie -,-’

Padł mikrofon, bo nie mogę dźwięku nagrać… wyskakuje tylko okienko “błąd wewnętrzny” ;/

Dziękuję za poradę na którą sama mogłam wpaść…

Ugh… :evil:

Dziękuję Pepek… :slight_smile:

Proszę bardzo. Skoro masz gwarancję to nie ma problemu. No, może taki, że nie będziesz miała telefonu na trochę…

Nie wiem co jest z tym telefonem :twisted:

Wczoraj jeszcze mi bateria wariowała, bo 100% miała ok 23. A dzisiaj rano była rozładowana do cna… -,-’

A ok godz 12 mikrofon SAM się naprawił i działa tak jak wcześniej… a bateria ma 96% od rannego ładowania… #-o