Niedziałający Napi Projekt

Gdy chce znaleźć napisy do filmu tzn klikam prawym myszką i nie ma opcji “znajdź i dopasuj napisy” :?

:?:

Widocznie używasz Windows 7 Beta a w tym systemie Napi Projekt nie integruje się z menu kontekstowym

Vista.

U mnie działa. Zatem ściągnij nowszą wersję programu ze strony głównej projektu i zainstaluj ponownie

Wersja niema tu nic do rzeczy.

Jeśli twoim domyslnym programem do odtwarzania filmow jest np GOM player to nie będziesz mial napi-projekta bezpośrednio w menu kontekstowym. Nie wiem jak poco i dlaczego ale on i rozne inne playery blokują takie rzeczy. Jedyne rozwiazanie to wbyrac napiprojekt tak samo jak wybiera się inne programy, przy pomocy “otwórz za pomocą…” Upierdliwe w takim rozwiazaniu jest to ze trzeba klikac na kazdym filmie osobno żeby ściągnąć napisy.

Jeśli ktoś zna i może podać odpowiednie wpisy do rejestru dla visty 32 i 64 ktore dodadzą napi-projekt z powrotem do menu kontextowego plików AVI w takich wypadkach to bardzo poproszę. :smiley:

Opowiadasz tam głodne kawałki. Zainstalowany w systemie KM Player, ustawiony jako domyślny odtwarzacz i nie ma żadnego problemu z obecnością Napi w menu kontekstowym

Skoro jesteś taki wszystko wiedzący to sam zainstaluj i sprawdź, być może się zdziwisz. Nie mowie ze wszystkie tak działają ale NIEKTÓRE.

Twoje własne słowa:

To niby gdzie tu jest wykluczenie NIEKTÓRE jak jest wyraźnie on i różne inne playery

Jak już chcesz się wycofywać z własnych słów to rób to przynajmniej z głową

Całe szczęście, że BESTplayer sam pobiera i dopasowuje napisy :slight_smile:

Jezeli “różne inne” jest dla ciebie rownoznaczne ze “wsztskie” to juz nic nie poradze na twoje koslawe rozumowanie. Ja wszystkich nie znam i nie mam zamiaru poznawac, ale z tych ktore testowalem pamietam ze wlasnie GOM, MPlayer Clssic i jeszcze ktorys powoduja takie i jeszcze inne problemy.

…więc tak właśnie należało napisać. Co osobiście sprawdziłeś i co u Ciebie konkretnie nie działało. Uogólnianie powoduje takie a nie inne niezrozumienie

OK. Wyluzujcie #-o

Dlatego polecam QNapi, tam nie ma takich problemów, a dodatkowo działa i pod Windowsem 7 i pod Linuxem.