Niedziałający suwak

Witam :smiley: Jestem tutaj nową osobą, zupełnie zieloną w temacie. Proszę zatem o wyrozumiałość ;). Jeśli temat w nieodpowiednim miejscu, z góry przepraszam i proszę o przeniesienie :). Problem, o którym chciałam napisać, polega na tym, że po wejściu na pewną stronę nie mam możliwości przewijania np. czatu lub prywatnych wiadomości. Otrzymałam podpowiedź, aby wyczyścić pamięć, co zrobiłam, ale problem pozostał. Czy ktoś mógłby coś podpowiedzieć, jak rozwiązać ten problem? Z góry dziękuję :smiley:

Ciasteczka też należy wyczyścić. A masz zainstalowany jakiś bloker reklam, typu Adblock czy uBlock? I w ogóle to na jakiej przeglądarce ten problem występuje? Warto sprawdzić przynajmniej na dwóch różnych

Ciasteczka też wyczyściłam. Mam Adblocka. Korzystam z przeglądarki Chrome, ale sprawdzałam też na Operze. Problem ten sam :frowning:

To sprawdź z wyłączonym Adblockiem

Sprawdziłam, ale nic się nie zmieniło :confused:

Sprawdziłam jeszcze na telefonie, tam jest ok

Rozumiem, że bez zalogowania nie ma możliwości sprawdzenia tego? Ew. spytaj, czy inni użytkownicy mają ten sam problem na PC

Kurczę, może ja się nie umiem posłużyć tym suwakiem :joy: Mam ekran dotykowy w lapku i tym sposobem on działa.
Bez zalogowania też nie przewija.

No trochę to dziwne…
Jeśli masz Windows, to na stanie powinien być jeszcze Internet Explorer czy tam MS Edge. Może warto jeszcze i na tej przeglądarce sprawdzić?

Ok, sprawdzę

Sprawdziłam w MS Edge i działa :astonished: W ogóle nie wiem, o co z tym chodzi xD. Ale dzięki za pomoc :wink: