Niekompatybilne dodatki KIS-a 2012 z Firefoxem 9.0.1

Witam. Wczoraj bratu na laptopie zainstalowałem Kaspersky Internet Security 2012 z promocji Rzeczpospolitej. Wszystko jest ok, tylko niekompatybilne są: Anti-Baner, Wirtualna klawiatura i ochrona stron WWW z Firefoxem 9.0.1 . Czy u was jest podobnie? Jeśli nie to co mam zrobić aby były one kompatybilne? Pozdrawiam :slight_smile:

Identyczna sytuacja jest u mnie z Kasperskim.

Klawiatury używam systemowej:

MenuStart/Programy/akcesoria/UłatwieniaDostępu/KlawiaturaEkranowa.

Na pewno Kaspersky zrobi znowu jakieś poprawki w programie aby dodatki współpracowały z FF9.0.1

Niestety Kaspersky nie nadąża z aktualizacjami Firefoxa. Wirtualna klawiatura jednak działa ale nie jako wtyczka w przeglądarce a jako narzędzie Kaspersky. Wirtualną klawiaturę z Kaspersky’ego uruchomiamy klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę w zasobniku systemowym, potem NARZĘDZIA i tam klikamy na “klawiaturę wirtualną” Inne wtyczki od Kaspersky’ego Firefox wyłącza jako niekompatybilne.

Muszę sprostować. Jednak w Firefox wirtualna klawiatura z Kaspersky’ego nie wprowadza znaków w przeglądarce. Kiedyś tak nie było. Przepraszam, jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd.

To do administratora. W związku z moim dopiskiem - sprostowaniem, wypowiedź ta jest zbędna i można ją skasować.

zgadzam sie i nie wiem czy u ciebie ale u mnie nie da sie odinstalowac tych dodatkow z przegladarki

Nie nadąża ? Zacznijmy od tego, że ogóle nie próbuje. Aktualna wersja Kaspersky’ego pochodzi z sierpnia. Z ostatnimi wersjami Chrome dodatki KIS też nie współpracują właściwie.