Niekończąca się aktualizacja

(Acozz) #1

Witam.

Mam problem z aktualizacją. Na początku jest napis: "Przygotowywanie do konfigurowania systemu Windows" następnie "Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Wycofywanie zmian. Nie wyłączaj komputera" Widnieje on przez kilka godzin, następnie jest napis "Zamykanie" i trwa już wieczność. Gdy zamknę laptop przy użyciu przycisku cały proces rozpoczyna się od nowa: przygotowywanie, niepowodzenie..itd..Zalogowałem się do systemu za pomocą trybu awaryjnego i zrobiłem przywracanie systemu ale to też się nie powiodło i teraz nawet w przypadku wybierania trybu awaryjnego włącza się ta cholerna aktualizacja. Jak temu zaradzić?

Chciałem zrobić nakładkę tak jak się to robi w przypadku Windows XP, ale przyznam, że nie mam pojęcia jak, bo opcja napraw zdaje się bazuje na kopii zapasowej.

(system) #2

Opcja "napraw" bazuje na oryginalnej płycie instalacyjnej, którą przy uruchomionym systemie trzeba włożyć do napędu. Reszta vide: procedura-naprawy-systemu-windows-przez-nadpisanie-t447116.html

(DiamondBack) #3

Miałem to raz kiedyś na stacionarce. Skończyło się na tym, że za 2 razem cofnęło zmiany i później poszło gładko.

(Acozz) #4

Temat do zamknięcia. Włączyło się naprawianie i system chodzi.