Niekończące się pobieranie pliku ze strony HP


(_Matthew_) #1

Nie mogę pobrać pliku sterownika ze strony HP ponieważ po uruchomnieniu pobrania czas zakończenia jest nieznany, dodatkowo pobiera 100% pliku jednak pobieranie się nie kończy, w lokalizacji zapisania pliku są dwa pliki, ten o nazwie do pobrania i plik .part. Sprawdzałem w Firefoxie, oraz IE na dwóch komupterach, bez rezulatatu. Co mogę dalej zrobić ? Win7 64bit SP1

 

LInk do strony z której próbuję pobrać:

 

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=4063&lc=pl&cc=pl&dlc=pl&sw_lang=&product=428800


(system) #2

Pobieranie tych sterowników przebiega u mnie jak najbardziej normalnie, w wyniku czego otrzymuje się samorozpakowujące się archiwum pod nazwą "AIO_CDB_NonNet_Full_Win_WW_130_141.exe", gotowe do instalowania. Musisz mieć chyba uszkodzony system. Radzę pobrać (jeśli się da?): http://www.majorgeeks.com/files/details/complete_internet_repair.html po rozpakowaniu uruchomić z pliku 64-bitowego (CIntRep_x64.exe), zaznaczyć wszystkie kratki i Go! Potem restart komputera i spróbuj powtórzyć pobieranie tych sterowników.


(jas_fasola) #3

Spróbuj pobrać tak:

ftp://ftp.hp.com/pub/softlib/software11/COL30219/al-75052-1/AIO_CDB_NonNet_Full_Win_WW_130_141.exe

 

ewentualnie przez klienta FTP.

Kiedyś miałem problemy z pobieraniem sterowników z HP i musiałem korzystać z klienta FTP (np. FileZilla).


(mrFreeze) #4

Jak nie pomoże radziłabym wrzucić logi z FRST

http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/


(wirtualizacjawit) #5

Gdyby powyższy sposób nic nie dał wrzucam Ci ten plik na mojego dropbox-a https://www.dropbox.com/s/gy7suq5doczkwiv/AIO_CDB_NonNet_Full_Win_WW_130_141.exe?dl=0

 

Druga sprawa, tylko z tej strony masz problem z pobraniem pliku ?


(_Matthew_) #6

wirtualizacjawit , Tak, tylko z tej strony i tylko ten plik. Inne pliki pobieram normalnie. Dodatkowo sprawdzałem na drugim komputerze i było to samo. Z Twojego dropboxa również ten sam efekt, niby pobiera cały, ale 1s do końca i pobieranie się nie kończy. Problem więc chyba leży w momencie zapisu pliku na dysku. Co dalej robić ?

 

jas_fasola , link który podałeś rówież nie działa, tzn. tym razem wyświetla się już konkretny czas pobrania ale po pobraniu całości nie kończy się i jest 1s. do końca. Po ponownym otworzeniu przeglądarki rozpoczyna się pobieranie i wyskakują dziwne liczby, plik waży 102039333GB a pobieranie zajmie 99 dni:)

 


(Drobok) #7

Wyłącz oprogramowanie aktywirusowe i wtedy spróbuj / poczekaj aż program przeskanuje plik.


(_Matthew_) #8

drobok, udało się pobrać w ten sposób, dzięki!:slight_smile: