Niekontrolowane samootwarcie folderu

Witam! Mam taki dość nietypowy problem, a mianowicie co kilka minut, samoczynnie otwiera mi się… Folder. Jest to folder, w którym zainstalowany jest program RocketDock (uruchamiający się samoczynnie na starcie, nie wiem czy to ma znaczenie). Chciałbym zaznaczyć, że ten problem pojawił się dość niedawno, długo po zainstalowaniu programu. Czy ktoś orientuje się jak można zlikwidować tą “akcję”? Nie jest to zbytnio szkodliwe, ale przy dłuższym korzystaniu z komputera bardzo denerwujące i uciążliwe… Z góry dzięki za wszelką pomoc :wink:

może to 1 z ikon w rocketdocku

może pomóc reinstalacja programu

Sprawdziłem wszystkie ikony, żadna nie jest tym folderem - poza tym uruchamianie RocketDocka przy starcie nie jest jednoznaczne z uruchomieniem wszystkich programów na nim umieszczonych… A reinstalację wolałbym na razie odpuścić, strasznie dużo czasu poświęciłem na dopieszczenie wszystkich ikonek żeby teraz robić to wszystko od nowa :wink:

Dorzuć jeszcze logi z OTL’a.

Dobra, problem rozwiązany - pomógł reinstall. Okazało się, że RD zapisał sobie ustawienia i po ponownym zainstalowaniu przywrócił pasek do takiej postaci jak wcześniej :slight_smile: Co prawda wciąż nie wiem jaka była przyczyna otwierania się tego okna, ale już jest OK więc mniejsza o to. Dzięki za odpowiedzi!